Wpis z mikrobloga

Co to za moda, aby miniatury na YouTube robić z ryjem wykrzywionym jakby się było ofiarą porażenia mózgowego?

Lubię czasem obejrzeć jakieś filmy technologiczne na YT, mam parę swoich ulubionych kanałów, ale algorytmy YouTube na siłę starają się mi zasyfić proponowane tym retardem, na którego sam widok mnie trzęsie z żenady.

Ciągle klikam, żeby mi go nie wyświetlało, ale to nic nie daje i ciągle widzę tą upośledzoną mordę, choć nigdy żadnego filmu tego kanału nie obejrzałem.

#zalesie #polskiyoutube #rakcontent #bekazpodludzi #patologiazewsi
S.....i - Co to za moda, aby miniatury na YouTube robić z ryjem wykrzywionym jakby si...

źródło: comment_uzSXzInefsYkLybPkAoiaft7W5JpiaiP.jpg

Pobierz
  • 25
@Strzelec_Kurpiowski: to jest tzw. Nu-male Smile albo Soyboy Smile.

Soyboy: Slang used to describe males who completely and utterly lack all necessary masculine qualities. This pathetic state is usually achieved by an over-indulgence of emasculating products and/or ideologies. The origin of the term derives from the negative effects soy consumption has been proven to have on the male physique and libido. The average soy boy is a feminist, nonathletic, has never
p.....s - @Strzelec_Kurpiowski: to jest tzw. Nu-male Smile albo Soyboy Smile.

 Soyb...

źródło: comment_C1I9ZA4iGCnK4pbSbI5T5V08V8fo2Lsp.jpg

Pobierz
no i najlepsze jest to że taki ch0j i jego siostra są wielkimi znawcamy technologicznymi bo potrafią złożyć komputer i zainstalować system. Jak byś k0rwa widział jak ten typ ojcu ledy w łazience montuje.


@samuraj24: czyli dobrze, że kierowałem się stereotypami i coś co wygląda jak gówno, potraktowałem jak gówno i nigdy w to nie kliknąłem XD

No ale na YouTube nie musisz być mądry, ani mieć umiejętności, tylko musisz wyzbyć