Wpis z mikrobloga

Oficjalna odpowiedź Grigoruka na to dlaczego nie było życzeń od niego:
" Moją oficjalną odpowiedzią jest obrazek, który dziś umieściłem w insta story. To co ludzie oglądają w głównych odcinkach jest tylko zlepkiem małych prawd, które zlepione w całość mogą stworzyć nieprawdę, lub półprawdę. A o tym co tam się dzieje i co i JAK jest pokazywane decydują anonimowi ludzie z produkcji. 11 dni temu opublikowałem na Instagramie zdjęcie z pytaniem: Gdzie mój prezent dla Juszes? Wtedy też wstawiłem zdjęcie na insta story z tym prezentem. Był to fotoalbum z dedykacją. Czy Justyna otrzymała ode mnie jakiś fotoalbum z dedykacją? Nie.".
#bigbrother
  • 18
@lena_malena: ale tania manipulacja grigoruka dla 12 letnich fanek wege i madek ogladajacych tylko tv XD
oczywiscie nie wspomni ze kazdy sobie moze wlasne zdanie wyrobic o uczestnikach jak oglada strimy no ale tego nie napisze bo to sie kloci z przeslaniem, ze tv manipuluje (#!$%@? serio grigoruku teraz to odkrywasz amebo?)
@Spiff: chyba tak, poza tym komu zrobił na złość? Justynie czy TVN? Raczej Justynie bo to ona płakała i się podłamała. Mówi że tv manipuluje, zgadza się ale chyba ameba nie zrozumiał o co chodziło w tym zadaniu.
@zulka138: @BananowyBananowiec: tak, dokładnie. Immunitet miała za to, że była dobrze sprawującą się dyżurną. Ale ok, idac tokiem myślenia Bananowego to załóżmy, że skoro dostała immunitet - nie może mieć szansy otrzymania prezentu. Ale mogli pokazać go na ekranie skoro każdy mógł zobaczyć swój (nawet Radek, który w sumie też z prezentu zrezygnował)