Wpis z mikrobloga

@piotr414: jakis problem? @don_me: bhehhehe zazdrosny @Arachnofob: to wy bialorycerzycie, fiut z gaci ucieka, taka macie chcice @absinth: atak zazdrości @Magiczny_Mateusz: morda zielonka. Lecisz z kontem. Elo @Czarny-rycerz_40k: bos bialorycerz @Greensy: ale ja w domu siedze @gansevudei: obiecujesz różowa??? @LittleChad: stuleja to twoja matka. Stanisława stulej piotrowska Hahah @BooB: ni jeden sie przyznał. Z fartem morda @mateusz-zahorski: wy nie ruchaliscie, chyba
  • Odpowiedz
Na mirko jak w lesie, dziewczyna wstawia fotke i setki #przegryw wytykaja jej niedoskonałości.
To samo tyczy się Wgw, żadna nie wstawi fajnej foty bo wie na co może liczyć, choćby była 9/10 usłyszy że ma 2 cm za długie włosy czy krzywe nogi. A w cywilizowanym kraju ? na takim reddicie można miesiącami przeglądać foty i choćby dziewczyna była wielorybem poczyta coś miłego :) naszym chłopakom brakuje luzu w tym smutnym
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: w jakim mieście masz lekarza? Ja muszę wyrwać 3 ósemki żeby założyć aparat. Mniej boje się aparatu (w ogóle) niż wyrywania ósemek co kojarzy mi się z moim przyszłym najgorszym przeżyciem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz