Wpis z mikrobloga

@wuju84: Taaa, naprawdę pomocny będzie ten tryb. Dostaniemy nerf celności, prędkości, alfy i zasięgu widzenia. Prędkość pocisków to chyba jakiś żart. W zamian za to będziesz miał o 2 stopnie opuszczenia więcej niż obecnie kiedy powoli jedziesz xD i wzrost DPM o 35 xD
Dobre zmiany to tylko lepszy czas skupiania i poprawione staty działa.
Zamiast poprawić działo, które było słabe to oni je nerfią, no gdzie tu logika XD
@sheridan97: no i plus jest taki że gold to nie HEAT tylko apcr, tylko ta podmianka z APCR na AP to też pomyłka, tak samo w Leopardzie robią.
Może to zawieszenie coś da, ale ja tego nie czuję. Teraz 30b będzie dużo lepszym wyborem od Leo i od STB, co jest dla mnie bez sensu xD tak po środku jest, Leo dostaje spoko buffa, a STB będzie gunwem
może nie będzie tak źle


@wuju84: A wesz, że oni w tym czołgu jawnie nerfią to samo działo i amunicję, która pod różnymi nazwami jest w Leopardzie, Centurionie, Pattonie, a poniekąd (inna konstrukcja działa, ale taka sama komora i amunicja pasuje) też w STRV?


Coś tu chyba nie halo, skoro w tej sytuacji reszta czołgów zostaje bez zmian, a po dupie dostaje tylko STB (i trochę Leo), który i tak był
@teh_m: aż tak nie wnikałem w szczegóły :) dobrze wiedzieć, no nic jestem w japońskich medach na IX tierze i w sumie robię to drzewko bardziej do kolekcji niż do grania :) Będzie kolejny crap kurzący się w garażu :)