Wpis z mikrobloga

Dzień dobry rocznik 82 z tej strony nie przyszedłem się tu żalić jako zielonka, wykop czytam od dawna i serwerownia nie jest mi obca, ale dzisiaj w dniu 25.04,2019r., około godziny 19:56 przechodziłem obok przystanku tramwajowego w stronę Gdańska Głównego przy Galerii Bałtyckiej na wysepce. Gówniak (lvl 15-16) ze zdjęcia (schowany za typem w czarnych krótkich spodenkach) uderzył mnie w brzuch zupełnie bez powodu i zbił sobie pione z ziomkami jaki to jest z niego kozak.

Sprawa została zgłoszona na policję w trybie natychmiastowym. Chciałbym nagłośnić tą sprawę, niczego złego nie zrobiłem a na przystanku zaatakował mnie gówniak. Na zdjęciu figlarnego Pana nie widać bo schował się za Panem w czarnych krótkich spodenkach, ale podejrzewam że jak znajdziemy kolegów to Pan też się znajdzie. Pan który mnie uderzył był w krótkiej koszulce i w krótkich spodenkach w biało-brązowe ciapki. Świadków tego zdarzenia a było ich sporo - proszę o kontakt pod mailem: patologiazgdanska@yopmail.com

Rozumiem, że nauczyciele strajkują i dzieciarnia się nudzi ale bez przesady. Gdańsk miasto tolerancji - podobno.

Póki co zdjęcie z komentarzem udostępnione zostało na stronie: https://www.trojmiasto.pl/raport/Raport-z-Trojmiasta-rt129755.html

Jutro pójdę do Galerii Bałtyckiej w celu uzyskania nagrania ze zdarzenia, następnie pójdę do lekarza zrobię obdukcję i zgłoszę sprawę z powództwa cywilnego, ale nie odpuszczę.

W razie wątpliwości jest przecież jeszcze monitoring na przejściu.

Zapraszam do kontaktu Panów lub rodziców swoich winorośli ze zdjęcia z powodu udostępnienia wizerunku w social media - lub kogokolwiek kto zna tych małomiasteczkowych ludzi pod adresem mailowym patologiazgdanska@yopmail.com. (dodam tylko że wsiedli do tramwaju nr 12 w kierunku Gdańska Głównego a podejrzewam, że monitoring z tramwajów też można uzyskać)

#gdansk #patologiazewsi #gownoburza #gimbaza #prawo #ciekawostki #polska
  • 65
  • Odpowiedz
@denis-oze: dla gowniaka może to być lepsza lekcja niż zbieranie zębów z ziemi, tak się może nauczy szacunku a nie będzie szukał zemsty za zadane mu obrażenia fizyczne.
Niestety takie czasy że szacunku ludzie ludziom co raz mniej okazują. Powodzenia życzę
  • Odpowiedz
Dzisiaj tj. 01.07.2019 dostałem wezwanie jako oskarżyciela do zapłacenia kwoty 300 zł w terminie 7dni z godnie z zarządzeniem sędziego na podst art. 120 paragraf 1 k.p.k. i art. 621 k.p.k tytułem zryczałtowanej równowartości wydatków postępowania do sprawy, pod rygorem uznania aktu oskarżenia za bezskuteczny. Opłaciłem. Co będzie dalej zobaczymy.
  • Odpowiedz
Dalej należy - w terminie nie później niż 7 dni od doręczenia wezwania - wysłać poleconym oświadczenie, że opłaciło się to wezwanie (koniecznie z dopiskiem sygnatury akt). Co spowoduje uruchomienie machiny sprawiedliwości w #gdansk
  • Odpowiedz