Wpis z mikrobloga

Dzień dobry rocznik 82 z tej strony nie przyszedłem się tu żalić jako zielonka, wykop czytam od dawna i serwerownia nie jest mi obca, ale dzisiaj w dniu 25.04,2019r., około godziny 19:56 przechodziłem obok przystanku tramwajowego w stronę Gdańska Głównego przy Galerii Bałtyckiej na wysepce. Gówniak (lvl 15-16) ze zdjęcia (schowany za typem w czarnych krótkich spodenkach) uderzył mnie w brzuch zupełnie bez powodu i zbił sobie pione z ziomkami jaki to jest z niego kozak.

Sprawa została zgłoszona na policję w trybie natychmiastowym. Chciałbym nagłośnić tą sprawę, niczego złego nie zrobiłem a na przystanku zaatakował mnie gówniak. Na zdjęciu figlarnego Pana nie widać bo schował się za Panem w czarnych krótkich spodenkach, ale podejrzewam że jak znajdziemy kolegów to Pan też się znajdzie. Pan który mnie uderzył był w krótkiej koszulce i w krótkich spodenkach w biało-brązowe ciapki. Świadków tego zdarzenia a było ich sporo - proszę o kontakt pod mailem: patologiazgdanska@yopmail.com

Rozumiem, że nauczyciele strajkują i dzieciarnia się nudzi ale bez przesady. Gdańsk miasto tolerancji - podobno.

Póki co zdjęcie z komentarzem udostępnione zostało na stronie: https://www.trojmiasto.pl/raport/Raport-z-Trojmiasta-rt129755.html

Jutro pójdę do Galerii Bałtyckiej w celu uzyskania nagrania ze zdarzenia, następnie pójdę do lekarza zrobię obdukcję i zgłoszę sprawę z powództwa cywilnego, ale nie odpuszczę.

W razie wątpliwości jest przecież jeszcze monitoring na przejściu.

Zapraszam do kontaktu Panów lub rodziców swoich winorośli ze zdjęcia z powodu udostępnienia wizerunku w social media - lub kogokolwiek kto zna tych małomiasteczkowych ludzi pod adresem mailowym patologiazgdanska@yopmail.com. (dodam tylko że wsiedli do tramwaju nr 12 w kierunku Gdańska Głównego a podejrzewam, że monitoring z tramwajów też można uzyskać)

#gdansk #patologiazewsi #gownoburza #gimbaza #prawo #ciekawostki #polska
  • 65
  • Odpowiedz
  • 0
@denis-oze Policja nawet dupy nie ruszy do takiej sprawy, wyśmieją Cię i umorzą po jakimś czasie że względu na zerową szkodliwość albo brak wykrycia sprawcy.
  • Odpowiedz
@denis-oze: Gadasz o szacunku, a sam go siebie najwidoczniej nie masz. Jakby ktoś Ci napluł w twarz to też byś dzwonił na policję?

Sam mam 33 lata i dla mnie to jest niewyobrażalne, żeby pozwalać sobie na takie akcje i nie zareagować. Rozumiem jak ktoś nie chce się szarpać z menelami, czy patusami, bo oni głównie tylko gadają, ale #!$%@? - jakiś randomowy szczyl uderzył Cię, a Ty nic? Masakra.
  • Odpowiedz
@Farson0: właśnie robię, jakby napluł mi w twarz to nic bym z tym nie zrobił, ponieważ ktoś zakłócił mój spokój cielesny to uważam, że dla przykładu trzeba ten fakt zgłosić żeby dzieciarnia nauczyła się szacunku do starszych.
  • Odpowiedz
@denis-oze: nie mogłeś zrobić lepiej. Policja, sąd i występuj jako oskarżyciel posiłków (sprawdź co i jak, nie jestem ekspertem). Choć jesteś #!$%@? na dzbana, moim zdaniem daruj mu Sztum ;) tutaj nie chodzi o karę, a danie lekcji. Niech gimbogangster wyjaśni dlaczego to zrobił, jak się z tym czuje, co mu to dało itp. Potem sam zdecydujesz co powiedzieć sądowi.
Do tych wszystkich fajtetow i samosądziarzy: gdyby OP okazał się kungfumistrzem
  • Odpowiedz
Sam mam 33 lata i dla mnie to jest niewyobrażalne


@Farson0: bo OP jest ogarniętym kolesiem a Ty #!$%@? troglodytą, który nie potrafi zrozumieć jakie konsekwencje może mieć #!$%@? lepy nieletniemu.
  • Odpowiedz
@denis-oze: w tramwajach są kamery, zgłoś to wszystko na policję i formalnie (na papierze) poproś o zabezpieczenie monitoringu z tego kursu spod galerii. Im więcej dowodów z nagranym ryjem tego typa, tym lepiej. I niestety nastaw się na bierność policji, nawet jeśli podpowiesz im, co mogą zrobić.
  • Odpowiedz
Sam mam 33 lata i dla mnie to jest niewyobrażalne, żeby pozwalać sobie na takie akcje i nie zareagować. Rozumiem jak ktoś nie chce się szarpać z menelami, czy patusami, bo oni głównie tylko gadają, ale #!$%@? - jakiś randomowy szczyl uderzył Cię, a Ty nic?


@Farson0: No jak nic, zglosil go przeciez na policje. Tez bym nie uderzyl jakiegos szczyla, nie po to #!$%@? zeby cos w zyciu osiagnac, zeby
  • Odpowiedz
Gaz pieprzowy w zelu


@Whiteman991: @menel_z_gronostajem: Czy gaz, czy lepa z ucha na pysk w ryj - nie mam pojęcia, czy chciałbym się dowiedzieć, jak sąd widzi kontratak na gówniarzu. Mógłby uznać za bezzasadną przemoc, bo przecież gość był mniejszy i od razu uciekł, więc dogonienie go i ukaranie to trochę analogiczna sytuacja do strzelania uciekającemu w plecy - nie możesz tego zrobić, jeśli nie jesteś policjantem ( ͡°
  • Odpowiedz
@nine: Coś Ci się gamoniu pomyliło. Ja nie mówię o tym, że ma mu od razu go pobić, ale calkowity brak reakcji poza zrobieniem zdjęcia jest przegięciem w drugą stronę, ale oczywiście Ty już musiałeś mnie zwyzywać. Winszuje.
  • Odpowiedz
@Farson0: No tylko wlasnie chodzi o to zazwyczaj. Jestem swiadomy ze pewnie przesadzam, po prostu jak sobie pomysle, ze np moglby gosciu stracic przypadkiem oko, albo byc wystrzelonym na fecie i zejsc po trzech strzalach, to mi sie odechciewa go w ogole dotykac. Chociaz fakt, ze moze wtedy rozwiazaniem jest noszenie gazu, z tego to sie chyba mozna w miare wytlumaczyc, krzywdy tez wielkiej nie powinno zrobic. Chyba musze sobie taki
  • Odpowiedz
@macadamia: W jakiś magiczny sposób usunąłem odpowiedź do Ciebie :P. Sorry.

Gaz jest chyba najlepszą opcją. Nie dochodzi do rękoczynów, a sprawca jest skutecznie zneutralizowany. Trzeba tylko uważać na otoczenie ;)
  • Odpowiedz
Ja nie mówię o tym, że ma mu od razu go pobić, ale calkowity brak reakcji poza zrobieniem zdjęcia jest przegięciem w drugą stronę


@Farson0: to jak inaczej miał zareagować? Typ zbiera dowody i chce dojechać gówniarza zgodnie z prawem, to źle?
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife: @Sail_and_boats: @Cpt-Johnson: @herejon: @zalogowany_jako: @nine: @macadamia: @kto_ma_potrzymac_dwie_dychy: @NoMercyIncluded: @Farson0: @snwptest:

na policji. wszedłem na komisariat Pan przyjął wstępne zeznanie - generalnie - nie przejmujcie się że Pan policjant chce Was zniechęcić że nie ma obdukcji i że mała wykrywalność bla bla bla. Po tym wywiadzie, powiedziałem że chce złożyć zeznanie o tym incydencie.

Czekałem na policjanta, który w pokoju na
  • Odpowiedz
@denis-oze: Bardzo fajnie mireczku ze podszedles do tego jak dorosly facet, przyda sie na wykopie przyklad na to, ze mozna legalnymi sposobami dac komus nauczke i postawic na swoim, a nie bawic sie w jakies barbarzynskie samosady. Powodzenia!
  • Odpowiedz