Wpis z mikrobloga

Dzień dobry rocznik 82 z tej strony nie przyszedłem się tu żalić jako zielonka, wykop czytam od dawna i serwerownia nie jest mi obca, ale dzisiaj w dniu 25.04,2019r., około godziny 19:56 przechodziłem obok przystanku tramwajowego w stronę Gdańska Głównego przy Galerii Bałtyckiej na wysepce. Gówniak (lvl 15-16) ze zdjęcia (schowany za typem w czarnych krótkich spodenkach) uderzył mnie w brzuch zupełnie bez powodu i zbił sobie pione z ziomkami jaki to jest z niego kozak.

Sprawa została zgłoszona na policję w trybie natychmiastowym. Chciałbym nagłośnić tą sprawę, niczego złego nie zrobiłem a na przystanku zaatakował mnie gówniak. Na zdjęciu figlarnego Pana nie widać bo schował się za Panem w czarnych krótkich spodenkach, ale podejrzewam że jak znajdziemy kolegów to Pan też się znajdzie. Pan który mnie uderzył był w krótkiej koszulce i w krótkich spodenkach w biało-brązowe ciapki. Świadków tego zdarzenia a było ich sporo - proszę o kontakt pod mailem: patologiazgdanska@yopmail.com

Rozumiem, że nauczyciele strajkują i dzieciarnia się nudzi ale bez przesady. Gdańsk miasto tolerancji - podobno.

Póki co zdjęcie z komentarzem udostępnione zostało na stronie: https://www.trojmiasto.pl/raport/Raport-z-Trojmiasta-rt129755.html

Jutro pójdę do Galerii Bałtyckiej w celu uzyskania nagrania ze zdarzenia, następnie pójdę do lekarza zrobię obdukcję i zgłoszę sprawę z powództwa cywilnego, ale nie odpuszczę.

W razie wątpliwości jest przecież jeszcze monitoring na przejściu.

Zapraszam do kontaktu Panów lub rodziców swoich winorośli ze zdjęcia z powodu udostępnienia wizerunku w social media - lub kogokolwiek kto zna tych małomiasteczkowych ludzi pod adresem mailowym patologiazgdanska@yopmail.com. (dodam tylko że wsiedli do tramwaju nr 12 w kierunku Gdańska Głównego a podejrzewam, że monitoring z tramwajów też można uzyskać)

#gdansk #patologiazewsi #gownoburza #gimbaza #prawo #ciekawostki #polska
  • 65
@menel_z_gronostajem: @Whiteman991:
Szanowni Panowie,

trochę kultury. To, że ofiara jest starsza i w teorii silniejsza od napastników to nie znaczy, że powinno być społeczne przyzwolenie na tego typu agresję. Takich młodych, niewychowanych dzieciaków powinno się RESOCJALIZOWAĆ, a nie jeszcze znieważać ofiarę i twierdzić, że zasłużyła. Waszym zachowaniem Panowie udowadniacie, że macie wiele wspólnego z jednostkami z marginesu społecznego - wszak tylko margines społeczny pochwala tego typu przejawy agresji.

Z poważaniem
@ArchDelux: rozumiem, że sam się wbijasz w tłum nie patrząc na nic. Zrozum jednak to, że nie każdy myśli 0/1-kowo i rozważałem inne ewentualności. Oczywiście przyszło mi do głowy, że pójdę i wezmę typa na bok żeby z nim pogadać, ale z drugiej strony pomyślałem że mogę go zniszczyć jego własną bronią. Skoro już zakłócił mój spokój i zapragnął bardzo mojej uwagi to ja mu ją umożliwię. Stąd ta #gownoburza bo
@J-Roc: nie koniecznie, gdyż jeden z Panów ze zdjęcia z czerwonym plecaczkiem raczył podejść do mnie krokiem "bujającego się wikinga" i roszczył sobie wobec mnie swoje prawa do sprzeciwu robienia mu bezprawnie zdjęć w miejscu publicznym jakim jest przystanek
@ArchDelux: to nie tak że jestem gites czy nie. Chodzi o szacunek i tą całą tolerancję. Wyobrażasz sobie, że przykładowo Twoje dziecko wychodzi z domu do galerii i po drodze spotyka takiego patola. Idzie prosto do sklepu, nikomu nic nie wadzi, zamyślone jak ja idzie do sklepu - i nagle mija Cię typ jak zwykły każdy człowiek i bez powodu bije Twoje dziecko. Spróbuj wyobrazić sobie jego zdziwienie co się właśnie