Wpis z mikrobloga

Wyjaśnienie dla ważnej sprawy, mianowicie:


Odpowiedź to mój wcześniejszy wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/40738503/pokaz-spoiler-pokaz-spoiler-pokaz-spoiler-pokaz-sp/

A konkretnie fragment:


Czyli świat MCU to tak naprawdę:


Jestem genialny, składajcie mi pokłony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale czy twórcy mieli to na myśli? Przypuszcza że nie. :P
Chociaż jak już to upubliczniłem, to mogą się zainspirować i właśnie tak to wyjaśnić.
Bo chyba w ramach zasad, jakie same ustalili, nie da się tego inaczej wyjaśnić.

Bo jedyne inne wyjaśnienie, to właśnie ta teoria, że


#marvel #avengers #mcu
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@look997: gdzieś w którymś wpisie było, że ten kapitan z 2023 roku oddał kamienie, potem przeniósł się do 1945 i zaczął żyć z Peggy (tak chyba miała na imię ta łaska z którą miał zatańczyć) i tak sobie cichutko żyli i nikt nie wiedział o jego istnieniu, bo kapitan który został znaleziony odwalał całą brudną robotę, więc tutaj wsyzsko zostaje zachowane.
Na ławeczce znalazł się, bo porostu przyszedł, a zestarzal się
@Vigry3: Nie, tak nie mogło być to to by było niezgodne z zasadami.

Nie da się wrócić do tego świata w innym miejscu niż z którego się startowało. Nie można też po cichu siedzieć w tym samym świecie bo on już został "zapisany", wpływać można tylko na światy, które jeszcze nie zostały zapisane, czyli np. te rozgałęzienia, które są dopiero TWORZONE przy przenoszeniu się w czasie wstecz.

Taka wersja jaką opisałeś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@look997: oglądałem :) może namieszałem sobie spojlerami, od 1 w nocy, odkąd wróciłem z kina nie oglądam nic innego tylko teorie i tłumaczenia, więc możliwe, że sobie namieszałem.
@atamcichobyc: Ładnie dobrane kolorki, estetycznie zrobione, tylko błędnie rozrysowane. Jakoś chaotycznie zresztą bo nawet strzałek nie ma.

Np. Thanos i Gamora z 2014 którzy trafili do 2023 roku to nie są ci co zginęli w 2018.

To są Thanos' i Gamora'. :D

Oni nie przybyli z 2014, tylko z 2014'. :D

W oryginalnym MCU oni naprawdę zginęli. W oryginalnym MCU absolutnie nic z przeszłości się nie zmieniło.
Ci co wrócili to
@Vigry3: Ale wg filmu oni serio nie zmieniali przeszłości, tylko tworzyli dodatkowe linie czasu. :D Przeszłość jest nienaruszona. Te dwie grafiki są bez sensu dla zasad panujących w tym filmie.
@atamcichobyc: A, nawet nie spojrzałem na nick. :P

Jak ci się nie chce obejrzeć to masz, tak to wygląda:
Te kolorowe linie, to są alternatywne rzeczywistości, a główna linia jest nienaruszona.

A w mojej teorii dochodzi jeszcze, że główna linia
Pobierz look997 - @Vigry3: Ale wg filmu oni serio nie zmieniali przeszłości, tylko tworzyli d...
źródło: comment_ZwtjdtHWCdCMEabzU5WPiV6aixeLuCpm.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vigry3: ale jeżeli tak na to spojrzeć, to ma sens. Bo jeżeli założyć, że we wszystkich liniach równoległych światów cap się cofnął, to siła rzeczy i w tej wylądował i dozyl starości, jedyne założenie, to to, że nie jest to linia "pierwsza" (o ile można mówić o pierwszej przy nieskończony multiwersum, marvela znam tylko z mcu)
@look997: a było wytłumaczone dlaczego Nebula przetrwała? przecież zabiła samą siebie z przeszłości xD nie pamiętam żeby o tym jakaś mowa była chyba że coś ominąłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majzter @look997: tak Nebula zabiła sama siebie z przeszłości.
Ale nie ma w filmie takich mowtywow jak w Powrocie do przyszłości, że ktoś znika czy coś. Ogólnie rzecz biorąc to jest w filmie trochę paradoksow i nieścisłości.

Zastanawiam się jeszcze jak rozwiążą wątek Gamory, bo to ta z przeszłości.
@Bachal: Znaczy, to nie jest tak że musi być jakieś multiwersum. Dodatkowe światy są tworzone dopiero gdy ktoś się cofnie w czasie. Tak naprawdę nie powinno się mówić "cofam się w czasie", tylko "otworzę NOWY, niezależny świat, który różni się moją obecnością w nim, od tego i tego miejsca w czasie".

@Vigry3: Tak właściwie to nie wyższa szkoła jazdy. Przeczytaj to co napisałem: https://www.wykop.pl/wpis/40738503/pokaz-spoiler-pokaz-spoiler-pokaz-spoiler-pokaz-sp/

Tam masz opis, że wewnątrz nowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@look997: znaczy jak się tylko tak zbijam, że to wyższa szkoła jazdy. Chodzi mi o to, że w sam filmie jest to ładnie wytłumaczone że linie czasowe są kasowane przez Capa gdy oddaje danej linii czasowej jej kamień, a na samym końcu cofa się do 1945 roku, gdzie tańczy z Peggy i spokojnie się z nią starzeje, Peggy umiera w 2016 roku w Wojnie Bohaterów i Rogers czeka sobie spokojnie do