Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może od początku. Przypłynęła do nas piękna Corvette z 2014 roku, którą widzicie na zdjęciu poniżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Auto będzie naprawiane w Bydgoszczy pod moim okiem, dlatego za zgodą właściciela chce wam zrobić serię wideo z naprawy. W podsumowaniu serii pokażę co ile kosztowało, ile trwało itp, dokładnie, bez ściemy.

Mam nadzieję, że seria przypadnie wam do gustu. Pierwszy odcinek z prezentacji auta zaraz po wyjęciu z kontenera już na kanale, zapraszam: KLIK

Dodatkowe fotki: https://instagram.com/p/BxAV7-tJqQe/

Oprócz tego dzięki wielkie za wszystkie plusy, obserwacje czy to na wykopie czy na instagramie, daje to naprawdę sporą motywację do pracy i zachęca do tworzenia tego typu nowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kanałem na YT postaram się wam przybliżyć trochę naszą pracę i pokazać, że da się auto naprawić porządnie i mieć z niego radość, także zachęcam do subskrypcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak macie jakieś uwagi co do wideo, co mam pokazać itp to śmiało piszcie w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpaliliśmy też nową stronę: KLIK - często pytaliście co mamy na miejscu albo ogólnie na sprzedaż także będzie tam taka zakładka (obecnie w trakcie tworzenia) i jest rozpisany dokładny koszt importu auta i cennik, który pomoże wam obliczać samodzielnie koszt importu.

Oczywiście zapraszam do obserwacji naszych tagów:
#blkauto - gdzie wrzucam ogólnie kontent związany z nami
#samochodyzusa - gdzie co jakiś czas wrzucam fajne oferty do sprowadzenia które mi wpadną w oko

Oraz na naszego Instagrama

#motoryzacja #samochody #blkauto #pokazauto
BLKauto - Cześć Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może od początku. Przypłynęła do nas piękna Cor...

źródło: comment_lc5ir3KPoZIjORECgPDCo3i3WA8jLZLw.jpg

Pobierz
  • 87
Dobra robota z tym filmikiem! :D

Ogólnie felgi docelowo będą w takim kolorze: https://www.wykop.pl/wpis/27409385/troche-lepsza-pogoda-to-i-mozna-pozbyc-sie-dachu-/
Oprócz zmiany układu wydechowego samochód będzie też lekko obniżony, ale to jeszcze do przemyślenia jako, że będzie to trochę daily driver.

@Atreyu: Praktycznie całe body wykonane jest z włókna szklanego, dlatego taki fajny efekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BLKauto: Mała sugestia z mojej strony. Myślę że poszczególne filmy będą cieszyć się większym powodzeniem jeśli na bieżąco bedziesz podawać koszty poniesione na każdym etapie (sprowadzenie, naprawa poszczególnych elementów, detaling etc). W przeciwnym razie 90% odbiorców obejrzy tylko ostatni odcinek. Za to podając koszty na bieżąco, więcej ludzi będzie regularnie wracać do serii. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)