Wpis z mikrobloga

#granturismo #granturismosport #gtsport #gry #ps4

Pytania od świeżego nabywcy Gran Turismo Sport:

1) Co ile aktualizowane są wyścigi codzienne?

2) Po wyścigu poziom PFP (literka B) jest niebieska lub czerwona - czy to oznacza że wyścig poszedł na plus lub minus czy to o coś innego chodzi?

3) Jak najlepiej podnieść swój PFP? Staram się nie doprowadzać do kontaktu i całkiem nieźle mi to wychodzi, ale często ktoś mi wjeżdża w dupę na zakrętach jak jadę optymalnym torem jazdy i widzę po chwili taką strzałkę PFP w dół więc już nie wiem jak mam sobie z nimi radzić i to podnieść. Kiedy ja wyprzedzam to praktycznie zawsze czekam na błąd oponenta i biorę go bez narażania się na zderzenie.
  • 4
  • Odpowiedz
@Cender:

1) co tydzień
2) dokładnie o to chodzi
3) generalnie gra czasami (imo) niesprawiedliwie ocenia kolizje, ale system i tak jest całkiem niezły. Jeździj po prostu czysto - bez wypadania za tor, jeśli wyprzedasz to bez kontaktu. Największy boost dostaniesz po przejechaniu czystego wyścigu (za co jest bonus do doświadczenia etc).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cender:

3. Staraj się nie wyjeżdżać w nikogo oraz nie blokuj bez sensu i ranga się podniesie.


Oprócz tego staraj się też żeby nikt nie wjechał Ci w dupsko bo system kar jest tak abstrakcyjny że dochodzi do akcji, że ktoś Cię #!$%@? z zakrętu, zyska na tym, a Ty dostajesz 5sek kary ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz