Wpis z mikrobloga

Doczekaliście się przepisu na moją super tajną zupę (wymyśliłam ją wczoraj) zróbię dla was tag do obserwowania, lub czarnolistowania #mirabelkaprzypalajedzenie
Smacznego
Przepis na dwie porcje:
1 pierś z kurczaka
1 cebula czerwona
100g oliwek zielonych
1 mozzarella (około 120g)
2 puszki pomidorów krojonych
oliwa z oliwek
sól
pieprz
chilli
kurkuma
tymianek
majeranek
sposób przygotowania:
Pierś z kurczaka kroimy w cienkie paseczki, następnie cebulkę w kostkę i oliwki bardzo drobno siekamy (możecie wrzucić do blendera). Piersi z kurczaka wrzucamy do naczynia, dodajemy oliwę, sól, pieprz, chilli i inne przyprawy, następnie mieszamy, żeby mięsko było dobrze przyprawione, taką mieszankę wrzucamy na rozgrzaną patelnię i smażymy, aż mięsko będzie lekko rumiane. Do skwierczące mięsa wrzucamy cebulę i oliwki, smażymy aż cebulka będzie szklista. Dodajemy pomidorki z puszki, szklankę wody, jak się zagotuje dodajemy pokrojoną w kostkę mozzarellę i gotujemy jeszcze przez 5-10 minut.
oczywiście wszystko mieszamy.
polecam z chrupiącą bagietką
Przepis powstał wczoraj, bo chciałam zupę o smaku pizzy. Nie oceniajcie.

@Creative3000 @paramyksowiroza @dumpmuzgu @Qzka @Oude_Geuze @tomasz-terlecki @killyourlover @DzejSyn @Oskins @Anjay @PiccoloColo @Zborro @b_pl, dis_l @ZdenerwowanyBialorusin @Lubiepoziomki @szwe @gloock @BestiaZWadowic @Hybris @FantasticMrFox @czuczupikczu @shuya @DisgustingDisgust @widzialem_juz_wszystko @tsztsz @lubicz92 @animiesiewaz @samotnikt @RaV_Oyabun @nomadicgoogler @chow_klatkowy @trzeci_sutek @Scyzorro83 @isiemek @gruss_di @mimowolnie @laptop_wwa @Zashi @szynall @chomiczkowy_sen @n3sta @roszek @agnad @michal0110 @SawyerFTW @Maticlube123 @qman @Hantelowaty @m_qpc @das2sin @menstruacyjnakaszanka @PyraPrzeznaczenia @lenovo99 @adamsien @CloudCloud @Gawith_Apricot @staszko90 @demonique @QuaLiTy132 @hyoideum @Dinzo @justixx @BuddyBud @Tryggvason @Trojaaan @Daimon_73 @diogene @Anszyxd @Platimir @zdjecie_z_wenszem @Selva @rudawiewiora @apoco88 @mkmkm @arczi44 @Sqbfd @UgAnDuS85 @Vegann @Burzuazja @Emillq94 @thomasoskaarj @Czahor @szele @massu @Bobby12 @Thuso @xeron237 @wfd @JimmyPage @salsecon @radkie @Fafik101 @XMXM @Kskmm @Robertcav @Opportunity @agablazej @Kalosz69 @fakeman @Cockatrice @wasyl503 @Nowik92 @hipopotam123 @pestis @Kejesen @emergenza @trisek @Bumbl3Bee @lawyerman @RoundStic @devastic @genome @mmmaly @Seee @Kafarov @Niuniejszyn @galian @JullietteKai @Mashe @kotke02 @superhace @Aroneu @velorum @Voltinus @nananaa @Ashkhan @babazwozukoniomlzej @Jonywalker @giecek @nopetoday @Kamzam @Wojkipl @kawowy_potwor @Evangeline @ramzesisko @stulejka-z-przerzutami @Niewiemja @Mooh @V10__ @ErwinJordan @Soso- @efceka @MasaToMojaWaluta @mwss @Luuna @dmageddon @esquina @9k49 @dertom @bmstr @Sylwestrowiczka12 @Rodua @Aerwin @BOGUSLAW_WINDA @ZielonyWtychSprawach @ffsapher @SzyszQ @Cid @Blakiii @przemekk121 @BPA_ @Blackbeard121 @Zlotelilije @Lordon @meinnameistunbekanntsorry @Szarozielony @Orzel @TheNorton @Kinja @Hated @werteryzm @Kotuduchawinny @sesh_ @Pablo_Pablito_Santo_Subito @Caleb88 @kone @hertwing @Aggy7 @Reikor @karliTToO @GingerLamb @gdziesomojeokulary @Czarny069 @AnimowanyAlkoholik @black_fort @wfyokyga @Kupojadek @Jerry_the_Coin @kriko @wielkilen @BartoszBarSeba @goothic @chris_june @Arnate @HotWhopper @Piastun_Eo @Przepiorek @marchi13 @kurokagami @Ohtien @polisz_kieubasa @3ricCar7man @mroczny-jogurt @Sooliga @drymz @jaodszatana @mateusznakonieczny2323
#pyszne #gotujzwykopem #rozowepaski #slodkijezu
tukanprise - Doczekaliście się przepisu na moją super tajną zupę (wymyśliłam ją wczor...

źródło: comment_mBMgbNZdZYfZQ4GoBXca9byHtzgAGu9V.jpg

Pobierz
  • 37