Wpis z mikrobloga

@wykop_hejter: ja czekam na Dark, ST i parę innych
Dopiero wtedy anuluje HBO go i przejdę tam...może ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aczkolwiek jak kolega wyżej, apka jest tragiczna i w ogóle właśnie....10 lat za metflixem technologicznie
@wykop_hejter: ja tam póki wykupuje HBO to cisnę ostro.
Aktualnie tylko got, Czarnobyl i Carnivale i co jakiś czas filmy...aczkolwiek brakuje mi filmów "klasyków" które są dostępne na luzie na Netflixie

Jak znajdziesz kilka dobrych seriali to warto wykupić i mieć na luzie dostęp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pjoooter: na hbo też trochę jest. W sumie ja nie oglądam filmów po dwa razy.. jak jest coś spoko to kupuje netflixa i tyle.. kiedyś bardziej byłem zajarany.. teraz bardziej content hbo mi pasuje. Czarnobyl też zacząłem. Zapowiada się fajnie
@wykop_hejter: no ja też dwa razy nie oglądam, ale niektórych "klasyków" nie oglądałem, albo oglądało się na Polsacie 10 lat temu z przerwami 20 minutowymi co 45 minut xd
A dobra jakość i fajny film to czasem puszczę w wolnej chwili albo prwcbazie xd

Ale sam m to uczucie, że produkcja netflixa i ich content do mnie nie trafia xd zbyt gimbusiarskie jak to wcześniej napisałeś
@pjoooter: Nowe seriale może tak, ale ogólnie Netflix>>>HBO GO

Narcos (2015)
BoJack Horseman (2014)
House of Cards (2013)
Stranger Things (2016)
Dark (2017)
Miłość, śmierć i roboty (2019)

W sumie teraz więcej filmów dostępnych w Polsce jest na Netflixie niż na HBO GO.
@takitutej: Jeśli mówimy o serialach z tej dekady to wątpię. Wiadomo, że są jakieś klasyki jak Twin Peaks, The Wire, ale nawet nie chce mi się ich nadrabiać, może kiedyś znajdę czas na nie.
@Gjt1337: no dobra, to jakie seriale z tej dekady z HBO widziałeś? skoro nawet The Wire (top3 dead or alive) nie nadrobiłeś. a Twin Peaks to akurat nie jest produkcja HBO, ale też polecanko