Wpis z mikrobloga

Trzeba to przyznać. @BloodyMassacre26 ma rację.

Szkoda że przez to cierpią inne dziewczyny, nawet lepsze od tamtej, wartościowsze i takie które by ci dały szczęście

Ale przez wycofanie i niechęć sprawiasz że nie dają z siebie wszystkiego, co też prowadzi do rozpadu.

Facet widzi wtedy błąd kobiety - ale w zasadzie to jego zachowanie doprowadziło do tego


Kłamstwo zaszło tak daleko, że sami w nie uwierzyliście. Nie jesteście obiektywni. Doszukujecie się na siłę znaków, które potwierdzają teorię ''Kobiety są złe'' Przecież nie może kochać faceta, który nie wpisuje się w wymyślony przez was kanon.
Wiecie kto miał podobne podejście? Pewien Austriak z wąsem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczupły, wysoki, niebieskooki blondyn.
Blondyn jak Hitler szczupły jak Göring i wysoki jak Goebbels.
#przegryw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #logikaprzegrywow #p0lak
  • 27
@Kapsel3k: Ty, #!$%@?, ale tak jest. Ja mam tendencję to psucia relacji w taki sposób. #!$%@? mi się coś w głowie, przez moje paranoiczne myślenie doszukuję się zawsze złych intencji w zachowaniu różowych, przez to odsuwam się od nich albo ranię by 'wyprzedzić atak' i koniec końców i tak jestem sam a tylko niepotrzebnie ranię bliskie mi osoby. Nie robię tego celowo ale mój #!$%@? mózg tak funkcjonuje. Nie polecam.
@looser1: Ja przez wiele lat miałem bardzo zaniżoną samoocenę, poczucie wartości na poziomie zera. Zdrada pierwszej dziewczyny tylko mnie #!$%@?ła w to głębiej i wywołała problemy z zaufaniem. Do tej pory nie ufam różowym, chociaż bardzo bym chciał. Przez co jestem zbyt wymagający w relacjach, ciągle potrzebuję walidacji. Jakiekolwiek 'dziwne' zachowanie powoduje stany depresyjne, poczucie winy. No i to też powoduje, że różowe się odsuwają bo zwyczajnie potrafię być męczący w
@Xvenowski: To nie trolling, tylko swego rodzaju przeprosiny w jej stronę. Wiele osób, w tym ja zachowało się niestosownie w stosunku do niej, szufladkując jako #p0lka To ma przełożenie na rzeczywistość. Doszukujesz się najmniejszej skazy, aby móc z czystym sumieniem skreślić dziewczynę utwierdzając się we własnych przekonaniach.
@Xvenowski: Najwidoczniej coś zrozumiałem ¯\_(ツ)_/¯ Jest cytat przypisywany Einsteinowi ''Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów'' Ja ich nie gloryfikuję. Zakładając, że wszystkie kobiety są złe, nie ma możliwości żebyś spotkał dobrą. Prawda?
@Xvenowski: Nie zaprzeczam. Dałem się ponieść Red Pillowej propagandzie. Prawda jest pomiędzy. Przychodząc na tag #przegryw myślałem ''No nie. Oni muszą żartować, przecież to jakiś bait'' Napiszesz coś co nie zgadza się z red pilami - Jesteś trollem. Jeśli ktoś wierzy we wszystko co pisane jest na vipoku, to niech zostanie przy red pill, bo jeszcze skrzywdziłbym jakąś kobietę.
Słyszałeś o Jimie Jonsie?

Ludzie ciągnęli do magnetycznego szaleńca, wierząc, że da
K.....k - @Xvenowski: Nie zaprzeczam. Dałem się ponieść Red Pillowej propagandzie. Pr...

źródło: comment_UWoBpRHcypGhs3BxwNEGaS7lka3SacBe.jpg

Pobierz
@Kapsel3k: Ej ej spokojnie :) Ze skrajności w skrajność - ona nie ma "racji", to tylko jej wizja, w dodatku bardzo nietypowa jak na damski punkt widzenia - a tyle ile kobiet, tyle wizji, choć zbliżonych.
A ona też ma spaczone pewne rzeczy, między innymi kwestie przeszłości faceta.

Ale do ideologii tagu #przegryw, też lepiej trzymać dystans, są przecież normalne kobiety, nie wszystkie to p0lki.
@Zawilecc: Tak. Napisała, że gdyby facet miał znacznie większą liczbę partnerek niż ona to by jej to przeszkadzało. Prawda jest taka, że to sprawa jej i jej faceta ¯\_(ツ)_/¯ Żeby nie było, nie popieram rozwiązłości, ale seks jest naturalną sprawą. Ludzie dopasowują się także pod tym względem, a kobiety potrzebują trochę więcej aby je zaspokoić. Finał w dwie minuty raczej nie jest zbyt satysfakcjonujący ( ͡° ͜ʖ ͡°
@BloodyMassacre26: To nie sarkazm. Źle Cię potraktowałem szufladkując jako #p0lka uzasadniając to wyssanimi z fiuta argumentami. Nie mogłem przełknąć faktu, że może być inaczej. Propaganda red pill. Pranie mózgu na własne życzenie. Wy nie jesteście złe, tylko my chcemy was tak postrzegać.
@Kapsel3k:

Żeby nie było różowo - ludzie ogólnie potrafią być źli a ja z natury nie ufam.

Ale nie doszukuje się na siłę znaków, które mogą mi kogoś obrzydzić.

Po drugie dana osoba moze okazać się "zła " choć nie jest taka z premedytacją. Po prostu różnice charakteru wychodzą w praniu.

A niektórzy tego nie wiedzą....