Wpis z mikrobloga

Obiecany Urbex !!!
Co na początku wam powiem? no to najważniejsze chyba gdzie polazłem i co tam jest czy było.. no właśnie. Plotki, szepty i wiejskie legendy że tam działała sekta, i czasami ktoś wspomniał że to miejsce może być nawiedzone ( jedna osoba, i to niepewne co do wszystkiego heh). Chodzi o lasek, taki borek 1,5km od mojej wsi ( od mojego domu) skuszony opowieściami z przeszłości że kiedyś na drzewach wieszali tam obcięte głowy kozłów, baranów, krów i innych zwierząt, a niektóre drzewa były obwiązane łańcuchami. Ciekawe. Rytuały satanistyczne? Może złowieszcze praktyki zbuntowanej młodzieży, coś typu New Age... Jedno jest pewne, tam najzwyczajniej w świecie, w okolicach tych lasów wyrzucali śmiecie, a idealnie się nadawała gdyż leży niedaleko szosy prowadzącej do innych miasteczek wsi... To wam potwierdzam, tam wyrzucali śmieci.
Jeszcze z czasów młodości pamiętam tamtą lokalizacje.
Dobrze co jeszcze zasłyszałem i pamiętam;
- podobno nocami świeciły się tam dziwne światła
- niedaleko lokalizacji znajdują się pola uprawne, i podobno zwierzęta tam łatwo zdychały ( aura? )
- idealne miejsce do G R Z M O C E N I A jak ktoś lubi w naturalnym plenerze się peklować
Okej. Byłem tam i rzeczywiście znajduje się jeden budenk przy brzegu lasu, no trochę w jego głębi
wokół wszystko zarośnięte. Budynek chyba najprawdopodobniej jest poniemieckim wychodkiem ( heh no) do środka bałem się zajrzeć, ale znalazłem tylko jeden napis na nim '' URAGOS'' albo '' URABOS'' ciekawe bo przed chwilą wklepałem w google te wyrazy, i URABOS - natychmiast mnie przekierował na Uranos, a samego URABOS nie znalazłem. Uragos już coś znaczy, a mianowicie jakiegoś potwora w WoW.
Można pomyśleć że ktoś poprostu się podpisał tym dziwnym pseudonimem, albo to skrót od czegoś.
Zastanawiające jest tylko to że napis był jeden na całym budynku, czyli ktoś musiał już tam być kiedyś.
Nic istotnego nie zobaczyłem, może dlatego że za daleko się nie zapuściłem
po 1. bo dużo krzaków gałęzi i pokrzyw - zapomniałem wziąść jakiejś kurtki czy bluzy, rękawiczek, po 2. samemu to trochę strach przyznam, w 2 napewno byłaby fajniejsza atmosfera.
Zawsze można iść jeszcze raz głębiej w dzień, i się przygotować bo dzisiaj to spontanicznie.
Co tam może być? było?
Najczęściej wspomina się plotke że działała tam sekta satanistyczna
może jakieś spotkania innych sektycznych odłamów, albo przestępcy - pedofile itp.
@ukaszeq @rajder_nygga @Indikatiwus_presentusaktiwus @jestemspermiarzem @wypokk @scotieb @przeor22 @borysk5 @arek4444 @riczler @insaneboii @psychoacid @tristsram @mrocznyprecel @filozofujacytopor @piksypiksy @scatmanjohn @Drzemka_w_cieniu_drzew @kiedysbylemnormalny @mieszkamzmamusia @lrf1000w @syn_szalwia @XXUnthinkableXX @MonsterQ1234 @sad_pepe @przegrywacz @DzikiWonsZwKapeluszu @KolejnyWykopowyJanusz @hunter_88 @cybek-marian @mirasekturasek @ChceZYC_A_nie_Wegetowac @rouzi @dezyderat @danlenoir @lajfisbjutiful @RekinMisiu @ferdek1212 @KZ_89 @mr_beniz @wujekgraczyk @xeerxes @Muodyhuopiec1919 @dio_ @lvlv @salty_donut @eugeniusz_zua @wypopeq2599 @WujaAndzej @NzeroZeroB @mtk3ti @fafnucek @Neuropejczykanin @danlenoir

tutaj zdjęcie tego napisu
#coolstory #wies
Mescuda - Obiecany Urbex !!! 
Co na początku wam powiem? no to najważniejsze chyba g...

źródło: comment_W2xVApqZaa5t7VXSPLKw67pnYQ8JyHmq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Mescuda: jakbym miał działkę obok takiego dziwnego lasku owianego tajemnicą i plotkami, to bym tam kabel pociągnął i światła jakieś w nocy świecił jak z ogniska tylko że z czerwonym filtrem nałożonym, albo głośnik i jakieś trzaski czy choj wie co puszczał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz