Wpis z mikrobloga

Piszę ku przestrodze do wszystkich hulajnogowych Mirków z #hive. Ostatnio byłem świadkiem sytuacji jak jakiś rowerzysta podczas jazdy kopnął nogą i przewrócił 4 hulajnogi. Nie wiem jak można być takim człowiekiem. Myślałem, że to był już szczyt chamstwa, ale to co wydarzyło się dzisiaj to przechodzi już ludzkie pojęcie. Jadę sobie hulajnogą po drodze rowerowej, z tyłu słyszę dźwięk dzwonka to zjechałem jeszcze bardziej pod prawą stronę, już prawie byłem na trawniku. Wtedy z lewej strony dogania mnie rowerzysta i jednym kopnięciem przewraca mnie na bok. Nie zdążyłem nic zrobić, bo szybko odjechał, był chyba na veturilo. Apeluje, żebyśmy szanowali się na drodze, bez względu na to jakim pojazdem się po niej poruszamy. #afera #lime #citybee #veturilo #streetwear #rower
karololo - Piszę ku przestrodze do wszystkich hulajnogowych Mirków z #hive. Ostatnio ...

źródło: comment_MV92zNRywAZP44M3wguCF3iDc7uc1xxa.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
@chilon: sorki bo u nas jeszcze nie ma hulajnóg na wynajem - dlaczego nie mozna tym jezdzic po drodze rowerowej skoro rozwija predkosc taka sama jak przecięty rowerzysta, a srednia predkosc pewnie jest wieksza?
  • Odpowiedz
@ROZPEIRDOL9001: z prostej przyczyny, #!$%@? nie jest rowerem a przepisy jasno określają co może się poruszać po DDR. I nie jest prawdą, że rozwijają taką prędkość bo w większości przypadków wlecze się to 15-20km/h do tego przy byle przeszkodzie zwalnia prawie do zera. Jazda za tym rowerem to męka i wcale mnie nie dziwi że w końcu kogoś poniosło.
  • Odpowiedz
@ROZPEIRDOL9001: Nie jestem z Warszawy. U mnie jest i Lime i Hive, jeżdżą tym nie tylko po DDR ale i po zwykłych drogach, nawet pod prąd. To że jeszcze nikt na tym nie zginął to głupie szczęście. Piesi mają tego dość bo #!$%@?ą się na tym w najwęższe przejścia lawirując między nimi, rowerzyści też bo musisz albo zwalniać albo wymijać kretyna co nie zawsze jest możliwe. Kierowcy też pewnie mają coś
  • Odpowiedz
@qweewqqwe: no tak xD rowerzyści mogą #!$%@?ć wszędzie ale już hulajnogą na świętą ścieżkę rowerową wjechać nie można. rolkarzy czy deskorolkarzy też kopiecie jak jeżdżą po ścieżkach?
  • Odpowiedz
Nie jestem z Warszawy. U mnie jest i Lime i Hive, jeżdżą tym nie tylko po DDR ale i po zwykłych drogach, nawet pod prąd. To że jeszcze nikt na tym nie zginął to głupie szczęście. Piesi mają tego dość bo #!$%@?ą się na tym w najwęższe przejścia lawirując między nimi, rowerzyści też bo musisz albo zwalniać albo wymijać kretyna co nie zawsze jest możliwe. Kierowcy też pewnie mają coś o tym
  • Odpowiedz