Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam Was do robienia i wykopywania przepisu na Philly cheesesteak - łatwy i klasyczny amerykańsi street food. Cheesesteak wybraliście w głosowaniu w zeszłym tygodniu, zdobył on aż 1485 głosów (26.43%).

Philly cheesesteak to naprawdę zaskakujące i niesamowite smakowo połączenie. Miałem okazję robić cheesesteaki dla kilku osób, które nie są wielkimi fanami amerykańskiej kuchni i wszystkie z nich były bardzo pozytywnie zaskoczone.

Samo przygotowanie dania jest bardzo proste, wystarczy kupić jedynie dobrej jakości wołowinę oraz posiadać ostry nóż aby pokroić ją w cienkie paski. Nie musi to być od razu kosa ostra jak od @Trollsky, wystarczy dobrze naostrzony kuchenny nóż :) Całość dopełnia ser i cebula, które pięknie komponują się zamknięte z mięsem w pszennej bagietce.

To danie jest naprawdę kozackie, jeśli jesteście fanami kuchni amerykańskiej, burgerów, mięsa i sera to z pewnością przypadnie wam do gustu. Zachęcam też do dzielenia się fotkami waszego jedzenia na #gotujzwykopem i oznaczaniem mnie.

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie w komentarzach, każdemu postaram się w miarę posiadanej wiedzy pomóc :)

Pozdrawiam!

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - Hej! Dziś zapraszam Was do robienia i wykopywania przepisu na Philly cheeseste...

źródło: comment_IzmxqLt1kqzIZBoAbEX1nzV85xlZLlQe.jpg

Pobierz

Co w kolejnym odcinku?

  • Przekąski do piwa lub tapas 33.8% (1006)
  • papanasi (Rumunia) 3.6% (106)
  • burek (k. bałkańska) 8.1% (242)
  • Crème brûlée (Francja) 6.8% (203)
  • Francesinha (Portugalia) 4.6% (138)
  • Szakszuka 8.2% (245)
  • Kurtoszkołacz (Węgry) 6.4% (190)
  • Kibbeling (xDDDD) 15.3% (457)
  • Dinnade (niemiecka pizza) 5.9% (176)
  • Kapsalon (Holandia) 7.3% (216)

Oddanych głosów: 2979

  • 117