Wpis z mikrobloga

Chciałabym Was poinformować, że Wiktor przegrał walkę z chorobą i odszedł od nas 26.05.
Sporo mi opowiadał o wsparciu które od Was otrzymywał. Dziękuję że byliście z nim w tym trudnym czasie. Pożegnanie odbędzie się w poniedziałek 3.06 o godz. 13.00 w Domu Pogrzebowym w sali A na cmentarzu północnym w Warszawie. Proszę o nieprzynoszenie wieńców, wiązanek ze względu na ograniczoną ilość miejsca. Jeżeli chcecie, przynieście pojedyncze kwiaty.

Agnieszka

#sarmatawalczyzrakiem #rak #nowotwory #nowotwor #medycyna #zdrowie #szpital
  • 215
@HrabiaZet: oj, źle zabrzmiało ale na razie wszystko ok. Jestem w grupie ryzyka, ze strony mojej matki rodzina umierała na raka jelita/żołądka. Mam z tym problemy tj. Refluks i drażliwe jelita, muszę sie pilnować bo bagatelizowanie to dobry wstęp do raka.
Co roku w urodziny robię sobie poszerzony pakiet kontrolny. Musiałabym pomysleć o gastroskopii i kolonoskopii bo za chwile będzie 5 lat jak ostatni raz je robiłam. Ponoć powinno się co
@marian1881: odpowiadam na twoje słodkie pierdu pierdu o obszernych badaniach. może i są obszerne, ale jakie to ma znaczenie dla ciebie, skoro nie uzyskasz żadnej konkretnej informacji nawet jeśli okaże się że coś im nie pasuje. niech się wypchają w #!$%@?.
@rafal-heros nie martw się! U mnie zarówno mama jak i tato mieli nowotwór jelita grubego. Są po operacjach i całkowicie wyzdrowieli. Nie ma żadnego śladu, że mieli raka. Czują się lepiej niż przed operacja. Tato miał operacje jakoś w okolicach 2004 roku - nie pamiętam dokładnie - a mama w 2012 roku. Grunt to pozytywne myślenie!
@przygarnijkropka: nie byla w normie, ona tam w pewnym poscie napisal, ze jak na stan w ktorym jest (czyli zaawansowanej choroby) ti wyniki sa dobre. Po to jest morfolgia aby zakomunikowac pierwszy sygnal i dziala takze jak zle sie czujesz idz zbadaj krew, jesli wyniki beda w normie to jestes zdrowy.
@sarmatawkapciach przyznam się, że całą historię wpisów prześledziłem dzisiaj i pomimo braku znajomości czytałem całość z ściśniętym gardłem (może dla tego, że Wiktor był moim rówieśnikiem) :/ Dało mi to wszystko tak do myślenia, że sprawdziłem kiedy ostatnio wykonywałem badania i okazało się, że było to już prawie 3 lata temu... w następnym tygodniu wybieram się przebadać.

Wyrazy największego współczucia dla rodziny :(