Wpis z mikrobloga

Najlepszy zakup ostatnich czasów, obok najnowszego dodatku do Spellforce 3 (polecam z całego serduszka, ino gram po angielsku bo polska translacja nie podobała mi się, poza tym do wyrwania za 5 dyszek na gogu a to samodzielny dodatek). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za mną 22h świetnej zabawy, czas na wincyj. Jeżeli chodzi o to co mi nie przypadło do gustu albo mnie po prostu wali po oczach to:

- brak systemu reputacji - zdążyłam najpierw podbić lokację ze Spartanami a potem cyk dwójeczka robię podkop i już zmieniam frakcję na Ateny. Fajnie jakby wprowadzili system reputacji gdzie jak widać że trzymasz z inną to podchodzą do ciebie wrogo/nieufnie i trzeba się wykazać. Coś jak zaraz po przybyciu na ląd by zabić Wilka.

- póki co większość opcji romansowych to cyk chędożonko, słyszałam o dwóch (proszę bez spoilerów) ale póki co bida

W sumie taki rpg bardziej im wyszedł ale nie narzekam. Póki co bardziej trzymam ze Spartanami, ale zobaczymy potem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#odyssey #assassinscreed #gry #rpg
Dziolszka - Najlepszy zakup ostatnich czasów, obok najnowszego dodatku do Spellforce ...

źródło: comment_dZwaXevLojYOgo8yeWehk0AWuT7ZRlBs.jpg

Pobierz
  • 9
@malodobry: jest ten klimacik, uwielbiam system walki (głównie bawię się w skrytobójstwo, ale mam obecnie mieszany build i się sprawdza), jeszcze ten akcent. Co do samego Assassyna to przeszłam tylko jedynkę, resztę olałam. Ta gra podbiła mi serduszko, na razie dzielę czas na spółkę z dodatkiem do Spellforce ale pewnie będzie jedyną w którą będzie grane przez najbliższe parę miesięcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jest
@Luccek: właśnie, zobaczę jak dodatki się spisują ale zanim tam dojdę to dużo czasu upłynie. Kurdę nie grałam, obecnie w biblioteczce mam tylko jedynkę, trójkę zremasterowaną no i właśnie Odyseję z wszystkimi dlc.