Wpis z mikrobloga

#tinder #przegryw
Gdzieś przeczytałem że 80% kont na tinderze to faceci.
Dodajemy do tego #pareto czyli 20% facetów ma dostęp do 80% kobiet
Oznaczenia to że ci pewni siebie, wygadani, zabawni, umiejący budzić emocje zgarniają prawie wszystko z i tak już małej puli.
Widzicie już jaki jest sens tej aplikacji?
Jeśli masz koleżanki, kolegów i bez problemu wchodzisz w zwiazki, to #tinder ma sens

Tylko 20% użytkowników to kobiety więc widzicie jaki mają wybór. Dodajcie do tego fakt że te 20% już omawianych facetów obraca większością.
Wniosek
W moim przypadku nie ma sensu ta aplikacja.

To mój wynik testu na osobowość dla osób twierdzących że;
ekstrawertyk=wygryw
introwertyk=przegryw
#foreveralone #zwiazki #samotnosc #badoo #milosc #seks #randkujzwykopem #chad #introwertycy #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
M.....9 - #tinder #przegryw 
Gdzieś przeczytałem że 80% kont na tinderze to faceci.
...

źródło: comment_X9pGzv4MENsAWAhAT4qi9cr44RJ0zn8F.jpg

Pobierz
  • 18
@DinaKaliente:
Wady charakteru/zaburzenia osobowości można faktycznie wykeczyć terapią. Gdy się juz to uda pozostaje moja nudna osobowość przez którą jestem samotny (brak kolegów/koleżanek) od najmłodszych lat.
U mnie największy problem jest z samą nudną osobowością.
Jestem tak osamotniony że kiedy w 11 roku życia zafascynowałem się chemią, to tak się wkręciłam że siedziałem w składziku nad eksperymentami do 22
Pasja wystarczyła do trzeciej klasy gimbazy.
Teraz mam 20 lat i od
@Muodyhuopiec1919: nudna osobowość masz dlatego, ze masz zaburzenia. Pewnie nei cieszysz się z życia tak jak normictwo wiec nie widzisz sensu aby się czyms innych zainteresowac. To wszystko ze sobą jest połączone, dlatego serio pomysl nad tym aby zacząć się leczyć i chociaż spróbować, bo siedząc na tagu to można dostać zaburzenia będąc zdrowym i to ciagle poglebiac. Serio mówię, jesteś młody wiec zacznij to leczyć, bo inaczej nic się nie
@DinaKaliente:
Skoro już pierwszego dnia w przedszkolu bałem się do innych dzieci podchodzić, to czy coś ze mnie zostanie po takiej terapii?
Osoby które były ze mną w klasie przez cztery lata nie były w stanie podać moich cech osobowości.
Kiedy były jakieś zajęcia to każdy miał coś powiedzieć o swoim koledze, to wszyscy wymieniali zawsze moje pasje ale nigdy cechy charakteru.

W czwartej klasie technikum kolega spytał czemu jestem taki
@Muodyhuopiec1919: mi tez zawsze mowili, ze jestem "sympatyczna" i nic wiecej i nigdy nie miałam przyjaciol. W Twoim przypadku moze to byc nie wiem, jakas niesmialosc, ktora przerodziła sie w fobie, bo normictwo ame niczym sie nie wyroznia i nie ma specjalnego hobby wiec pewnie chodzi o to, ze tp Ty sie od ludzi alienujesz.
@DinaKaliente:

Kiedyś w jednym wpisie podałem dokładnie wszystkie swoje cechy i teraz często jestem tutaj nazywany socjopatą.
Jednak nawet socjopaci nie mają problemu z dziewczynami.
Jestem jeszcze bardziej #!$%@?.
Ja Cię nie pocieszę, no sam wyjścia nie dostrzegam
@Muodyhuopiec1919: nie, nie jestes socjopatą xd ludzie nawet nie wiedzą, co to oznacza. Pisales kiedys chyba w jakims poscie, ze masz aspergera czy cos w ten desen wiec pewnie przez to i to, ze zamiast probowac normalnie zyc, to sobie wmawiasz rozne cechy i choroby i siedzisz jeszcze na wypoku pograzajac sie w #!$%@?.
@DinaKaliente:
Kiedyś czytałem i do socjopaty pasuje mi około 50/60% cech między innymi brak empatii.

To nie przez wykop. Na wykopie zrozumiałem wiele rzeczy ale świadomość o własnym #!$%@? mam od 2 lat natomiast konto na wykopie może pół roku.
Samotny jestem od najmłodszych lat i wykop nie ma nic do tego.
Wykop zmienia tylko to że przynajmniej mam się do kogo odezwać
@Muodyhuopiec1919: prosze Cie tylko sie sam nie diagnozuj xd kazdy człowiek ma cos z socjopaty, a samodiagnozowanie kojarzy mi sie z edgy nastolatkami, ktorzy nie maja o tym pojecia, a probują swoje #!$%@? usprawiedliwic jakimis zaburzeniami. Radze sie przejsc do psychiary i zobaczyc diagnoze, moze on Ci pomoze, bo wmawianie sobie czegos napewno nie pomoze.
Tylko, ze wykop to taka spirala #!$%@?, nawwet jakbys chciał sie zmienic to majac tu konto
@DinaKaliente:
Ja biorę pod uwagę opinie innych ludzie z wykopu. Chyba jest tu też trochę osób studiujących psychologię. Jak opieram się na ich opini. Może to były opinie typowych osycholoszek? Niewiem

Powiedziano mi tutaj żę te cechy (np brak empatii) mogą się sprowadzać do najtrudniejszych do wykrycia zaburzeñ.

U mnie tak naprawdę jedynym problemem jest bycie nudnym, a nie jakieś tam zaburzenia.

Nawet jak ktoś jest ostatnim #!$%@?, psycholem, psychopatą to
@DinaKaliente: lol, zawsze mnie #!$%@? jak ktoś mi mówił żebym się sam nie diagnozowal xD diagnozowalem i zawsze wiedziałem, że zrobiłem to dobrze, teraz jestem po magisterce psychologii i to do mnie ludzie przychodzą żebym ich zdiagnozowal, i KTO #!$%@? MIAŁ RACJĘ ? Może OP też tak ma.