Wpis z mikrobloga

#silownia #zyzz #mikrokoksy
Ma ktoś cykle Aziza?

Jedynie co znalazłem to:
Tren Ace – 150mg everyday for 12-14 weeks
Test Prop – 150mg everyday for 14-16 weeks
T3 (Cytomel) – 25mcg twice a day all cycle
Clen – 80mcg everyday, two weeks on and two weeks off – all cycle

He never really held water, so it’s safe to say that Zyzz didn’t use long esters injectables such as test e, deca, etc. or used any mass gaining orals like dbol, anadrol, etc. Vascularity wasn’t very prominent, so it’s also safe to say Zyzz didn’t use EQ and the likes."
  • 13
@LordPhoenix: ten cykl to sobie ktos wymyslil na podstawie lektury Anablolics Llewelyna.

Vascularity wasn’t very prominent, so it’s also safe to say Zyzz didn’t use EQ and the likes.

Na 75mg dobrego ace EoD bedziesz miec lepsza waskularyzacje niz na 1g EQ, waskularyzacja to glownie niski BF+niski poziom wody podskornej, a ten daja androgeny.
A gdzie tam 150mg ace ED przez 14 tygodni, chyba sajdy by zabily wiekszosc.
@Hank85:
Bezsseność - na trenie śpię jak dziecko, bo nie wchodzę na niego z #!$%@? CUN,
Potliwość - jak masz 15%BF to nie czas na tren,
Sajdy od progestyn czyli co dokładnie? Zawsze dokładam pochodną DHT i wszystko śmiga
Jeśli chodzi o agresję, płaczki, smutki, wahania nastrojów, to wszystkie osoby, które to miały biły eod, kto się dał namówić na bicie ed, przestał mieć z tym problem

Jedyny poważny problem to
@Skogyr: problem w tym, ze tren aktywuje receptory progesteronu, wiec nawet wchodzac na niego po resecie bedzie obciazal cun, a jak dojda problemy ze snem to pojawi sie bledne kolo.
Potliwosc nie bierze sie tylko z wysokiego BF, ale rowniez ze stymulacji ukladu nerwowego i tu znowu wracamy do pkt pierwszego.
Doloz sajdy od tarczycy, blokowania receptorow kortykosteroidow, wplywu na nerki.
@Hank85: Na nerki wpływu nie ma, przynajmniej moje, leciałem na trenie e z pół roku, trochę #!$%@?ł mi układ pokarmowy, ale po zejściu cały czas leciała suplementacja prozdrowotna i wszystko wróciło do normy szybko, lipidogram się zrobił w 2 miesiące też na suplach prozdrowotnych w tym GW, nikt nie zauważył zmian w moim zachowaniu, spałem jak dziecko, schodziłem taperem 0,1ml co 5 dni w dół w tym czasie adaptogeny, zielona herbata