Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 696
To co dziś zobaczyłem przeszło me wyobrażenia w kwestii tego jak szalone może być wyposażenie biura. Nowy budynek z 7000 (!) pracowników którzy za 2 miesiące się tu wprowadzą z kilku innych rozsianych po mieście, pracować będą przy 38 i 42 calowych monitorach.
#pracbaza #pracait #paniekierowniku
silentpl - To co dziś zobaczyłem przeszło me wyobrażenia w kwestii tego jak szalone m...

źródło: comment_9FRofj04BBxr805UNU8UUC47gN6JKWQr.jpg

Pobierz
  • 225
Nowy budynek z 7000 (!) pracowników którzy za 2 miesiące się tu wprowadzą


@silentpl: gdzie to mają otworzyć? Btw #!$%@?ć open space.

Zawsze mnie śmieszy #!$%@? monitor i zestaw najprostsza myszka + klawiatura od micro$oftu czy logitecha ( ͡º ͜ʖ͡º)


@perfectR: no nie wiem #!$%@? jakie ty myszki i klawiatury potrzebujesz do pracy ale masz problem, ja mam w domu klawiaturę i myszkę za 200
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 184
@fspolczynnik: powiem tak, może i to jest #!$%@? miejsce pracy ale openspejsy po prostu działają. Nie dziwię się że firmy to wprowadzają bo to po prostu działa, a większość ludzi jeśli będzie dobrze zarabiać w ich mniemaniu to nie zwolni się z powodu tego że mu się nieprzyjemnie pracuje gdy ktoś go widzi.
No a sam ołpenspejs nie dość że zajmuje mniej miejsca niż klasyczna zabudowa biurowa to dochodzi element samokontroli