Wpis z mikrobloga

W sumie to byłem ciekaw czy ktoś napisze, że jest bite, chociaż sam nie powiedziałbym, że to jest jakaś super forma. Na żywo, przy gorszym świetle już raczej tak to nie wygląda.

I ciekawe, że piszesz to Ty, osoba która sama nie raz była pytana co jest bite.


@Gorbovsky: Cóż typowa gadka kogoś kto bije... jest typowa. Nabieraj na to innych.
  • Odpowiedz
@romek898: Dla mnie jest dziwne, że ktoś kto sam był posądzany i wielokrotnie wyjaśniał, że jak się #!$%@? z głową to można zrobić niezły progres, sam potrafi powiedzieć, że ktoś inny ściemnia. Chociaż ciągle uważam, że szału nie ma.

@Eoon: od początku stycznia 2018, do końca kwietnia, pare kilo spadło na crossficie. Od maja zaczęła się siłownia. Wcześniej tylko jakieś śmieszne zabawy dla bobasków z hantlami w domu.
  • Odpowiedz
@Gorbovsky: @romek898: racja xD nie wiem czemu ktoś jeszcze się przejmuje gadaniem tego spaślaka xD Dla niego każdy kto wygląda fajnie jest "nienaturalem".
Ale wiecie..on się zna bo przecież przeczytał google i poświęcił na to dziesiątki,setki tysiące godzin! i no przecież przysiad 350, martwy 305, wyciskanie 215, #!$%@?ć trzeba.
  • Odpowiedz
@Gorbovsky: Typie co #!$%@? że w rok wbiłeś taką formę, skoro na focie z kwietnia ub roku masz formę przynajmniej roczną tylko nie w sporcie siłowym. Ego to sobie podbijaj na kimś innym, nie tutaj.
  • Odpowiedz
@picasssss1: na pierwszym zdjęciu rok stażu na siłowni, na drugim zdjęciu "forma" po zabawie w crossfit, bez żadnego planu i trzymania mich, przez 4 miesiące, więc było to chodzenie dla samego chodzenia. Wcześniejszego machania hantlami 10 kg, w domu nawet nie liczę jako uprawianie sportu, bo to był poziom emeryta w senatorium, chyba bardziej po to żeby wmawiać sobie, że coś robię (nieregularnie zresztą). Idąc dalej tym tokiem rozumowania, można powiedzieć,
Gorbovsky - @picasssss1: na pierwszym zdjęciu rok stażu na siłowni, na drugim zdjęciu...

źródło: comment_JS25E1J3H6Ch8oS0auutjvXePm2QoQiN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gorbovsky: aha, i chcesz mi powiedzieć że na tej fotce z grudnia nie ćwiczyłeś nic. A żyły na łapach przy tej wadze to Ci od przesolonej zupy wyskoczyły? xD
Chociaż nie inaczej, nawet na tym foto widać że coś #!$%@? robiłeś. Jakbyś siedział na dupie do tego 2017 to tak byś nie wyglądał.
  • Odpowiedz
Ale wiecie..on się zna bo przecież przeczytał google i poświęcił na to dziesiątki,setki tysiące godzin! i no przecież przysiad 350, martwy 305, wyciskanie 215, #!$%@?ć trzeba.


@majkello0: Spieszę ze sprostowaniem, przysiad 330kg póki co. Po za tym, te wyniki... są czymś czego większość nawet na koksie nie osiągnie choćby nie wiem jak chciała. Osiągnięcie wyników na tych poziomie jest trudniejsze, wymaga o wiele więcej poświęcenia niż zrobienie nawet bardzo dobrej sylwetki.
  • Odpowiedz