Wpis z mikrobloga

Jestem już praktycznie na ukończeniu mojego projektu. Pozostało jeszcze dobranie pozostałych dwóch podkładów muzycznych skończenie skryptu final bossa oraz jakieś outro.
Był to mój pierwszy projekt Unity w całości wykonany na systemie Mint.
Wersja Unity 2017.1.2f1 do tego oczywiście visual studio code. Projekt był realizowany na dwóch komputerach jednocześnie stacjonarce oraz laptopie. O ile na komputerze stacjonarnym z i5 oraz oddzielna kartą graficzną nvida 750ti wszystko działało bezproblemowo to na lapku również z i5 ale z zintegrowaną grafiką unity potrafiło się wysypać wielokrotnie.

Przy okazji chciałem się zapytać ludzi, którzy korzystają z Godot`a czy przesiadka z unity na właśnie Godota jest bezbolesna na dłuższą metę, czy to dwa różne programy. Na razie Godota przeglądałem tak pobieżnie i wydaje mi się dość podobny ale czy eksportowanie gotowych projektów jest równie proste co w Unity? I czy istnieją miejsca z których można pobrać darmowe shadery etc.

#theofil #sonsofwelder #unity3d #unity #blender #tworczoscwlasna #gryandroid #gry #gamedev #linux #linuxmint #godot
Fat_Mo - Jestem już praktycznie na ukończeniu mojego projektu. Pozostało jeszcze dobr...

źródło: comment_BNxVJsUQEagN62VG8iWu0URl1yx2R8ay.jpg

Pobierz