Wpis z mikrobloga

  • 1
@Gorbo2004 miałem okazję odwiedzić Holandię 3 razy ale tylko w celach służbowych
Teraz pojechalem czwarty raz I odwiedziłem Amsterdam na spokojnie - to co się dzieje w tym państwie powinno być puszczane na lekcjach dzieciakom,
Takiej normalności wolności I swobody nie widziałem nigdzie.
W takim kraju chce się żyć.
Coś cudownego
  • Odpowiedz
  • 12
@bemo powiem Ci, że mieszkam turaj nieprzerwanie od 10 lat, za każdym razem gdy jadę w odwiedziny do Polski to jest mi smutno że ten kraj jest tak mentalnie zapuszczony, szczególnie ludzie 40+ choć w niektórych rejonach nawet i młodzi są cywilizacyjnie zacofani. Nie wyobrażam sobie życia w PL już, wolałbym eutanazję.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gorbo2004 mi szef po 2k ojro wkładał co roku do koperty. Odkąd firma się rozwinęła i była najlepsza w NL to już nie jest tak kolorowo. Jedyne co słyszę to mówi: ik heb probleem met zwarte geld, sorry... :(
  • Odpowiedz
  • 0
@kenay hmm mi może by wyszło podobnie teraz. Co jakieś 5-6 tygodni szef daje mi kartę abym sobie zatankował auto, a że mam benzynę i gaz to za 110e wchodzi, do tego co jakiś czas 5 dyszek do kieszeni, nie mówię o małych premiach na konto. Jesteśmy bardzo znaną w branży firmą, ale choć możemy to nie chcemy być wielcy. Tak na całe szczęście zostanie aż szefowie na starość przekażą pałeczkę nam
  • Odpowiedz