Wpis z mikrobloga

Polska, chlew obsrany gównem emerytów. Kolejka do pobrania krwi, kartka na drzwiach "Kobiety w ciąży obsługiwane poza kolejką" i co? Trzy stare baby nie wpuściły ciężarnej bo: są bardziej "chore", mają ważniejsze sprawy niż ona + milion głupich komentarzy ()

#p0lska #polska #nfz #zalesie
  • 45
  • Odpowiedz
@puzno: Nikt nie zaprzecza fizycznym różnicom płci. Równouprawnienie to możliwość podjęcia prac, które wcześniej kobiety wykonywać nie mogły przez narzuconą rolę. Ciąża to mocno obciążający stan więc dobrze przepuścić kobietę niż później zbierać ją z podłogi albo siedzieć w zapachu jej moczu, bo bardzo często ciąży towarzyszy nietrzymanie moczu. Tu zwyczajnie chodzi o ludzką życzliwość i nieutrudnianie życia, a nie o dyskryminację. Gdyby mężczyzna był w takim stanie to też byłbym
  • Odpowiedz
@Polak_Wielki: takie pierwszeństwo jest gwarantowane w prawach pacjenta. Trzeba zawsze zgłaszać obsłudze i robić grande bo inaczej czasem nie da rady. Ludzie dzisiaj jakoś zobojętnieli. Moja żona jest akurat w ciąży i mówi, że większość ludzi odwraca wzrok byle tylko nie widzieć :) oczywiście ona nie jest roszczeniowa więc spokojnie czeka na gest. Tylko w nielicznych sklepach kasjerki same wręcz wywołują z końca kolejki. Uważam właśnie, że obsługa powinna być uczulona
  • Odpowiedz
@Polak_Wielki ja ciężarną w sklepie przed siebie puściłem w kolejce. Za mną z 5 osób, przede mną 5 osób i nikt jej nie chce wpuścić na początek, więc jak jej powiedziałem że proszę tu przede mną bo za przód już nie decyduje, to za mną 5 osób się oburzyło i musiałem karnie #!$%@?ć na koniec.
  • Odpowiedz
@Wobbuffet: m.in. że są mniej inteligentne - średnio kobiety mają niższe iq, co prawda nieznacznie, ale jednak. późniejsze bronienie swojego zdania przez korwina było dość słabe, bo owszem wśród wybitnych jest więcej mężczyzn, ale na dnie też jest dużo więcej mężczyzn, kobiety są bardziej średnie, ale nieznacznie niżej niż średnia mężczyzn w testach IQ
  • Odpowiedz
@PanDorsz: trzeba się przyzwyczaić, że jak się robić gowniaka to się za to odpowiada. Czemu mam stać 20 min dłużej, bo ktoś chciał się nabić na bolca i mieć dziecko? W uju mam to
  • Odpowiedz
@puzno: Generalnie ja nie uznaje testów na IQ, bo są one wyuczalne. Dziecko które na zachodzie będzie chodziło do szkoły i miało styczność z matematyką zawsze uzyska lepszy wynik niż dziecko z Afryki, którego zajęciem jest chodzenie po wodę do studni. Ale to taka dygresja z mojej strony. Co do Korwina to powiedział, cytuję: "Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania
  • Odpowiedz
@PanDorsz: a do czego prowokować? Taka prawda. Sama dała dupy i trzeba mieć w głowie gowno, żeby nie wiedzieć jakie konsekwencje ponosi się razem z ciąża np.: osłabienie wytrzymałości organizmu.

Ja nigdy nie przepuszczam i nie ustępuje z własnej woli kobiecie w ciąży. Jak już to osobie starszej.
  • Odpowiedz
@kryptomanix: Czemu starszej tak? To jej wybór, że sie zestarzała. Mogła mieć wiecej w głowie i kojfnąć za młodu, nie musiała by chodzić do lekarza. ...Sama się zestarzała i trzeba mieć w głowie gowno, żeby nie wiedzieć jakie konsekwencje ponosi się razem zestarością np.: osłabienie wytrzymałości organizm... :)
Więcej wyrozumiałości Mireczku.
  • Odpowiedz
@Polak_Wielki: wyjaśnijcie mi proszę jedną rzecz... 90% ludzi w kolejkach do lekarzy w przybytkach nfz to emerytki. Gdzie one się KUR*A spieszą skoro nie mają nic do roboty, są na emeryturze, a tak im się spieszy, że potrafią przyjść 2h przed swoją umówioną wizytą? A potem lament pod drzwiami bo co z tego, że PAN jest na 11:30, jak tu GODZINY NIE OBOWIĄZUJĄ bo my już 2h czekamy?! A kto tym
  • Odpowiedz