Wpis z mikrobloga

Polska, chlew obsrany gównem emerytów. Kolejka do pobrania krwi, kartka na drzwiach "Kobiety w ciąży obsługiwane poza kolejką" i co? Trzy stare baby nie wpuściły ciężarnej bo: są bardziej "chore", mają ważniejsze sprawy niż ona + milion głupich komentarzy ()

#p0lska #polska #nfz #zalesie
  • 45
  • Odpowiedz
@Koloses: co jeszcze bym wprowadzil a co działało w prywatnej sluzbie zdrowia to odnosnie leków na recepte: w systemie masz leki ktore byly ci przepisane i mozesz zamowic odnowienie recepty, zaznaczasz ktore leki potrzebujesz i potem odbierasz na recepcji gotowa recepte, druga rzecz to informacje o wizycie, fajna sprawa ze przychodzi SMS informujacy ze jutro masz wizyte o ktorej godzinie przez to ludzie nie zapominaja o wizycie i nie spozniaja sie
  • Odpowiedz
@nalot_1: Kiedyś stoje w #!$%@? dużej kolejce w sklepie, naciąga moja kolej i wbija się koleś z kobietą. Ja na niego takie WTF, spojrzał na mnie, pokazał ręką na brzuch kobiety i się usmiechnął #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@puzno Lecz się. Na jakiej podstawie stwierdzasz, co ja uważam i po cholerę mnie w ogóle wołasz? Dlatego, że dałam plusa pod komentarzem @ZaplutyKarzelReakcji, bo uważałam, że ma rację? Stare baby, które w większości chodzą do lekarza po to żeby sobie pogadać i się wyżalić mogą posiedzieć w poczekalni kilka minut dłużej i wpuścić ciężarną kobietę, która jesli jest w zaawansowanej ciąży bardzo się męczy czekając w kolejce. Tyle w temacie,
  • Odpowiedz