Wpis z mikrobloga

#!$%@?, mój kumpel się wpieprzył na taką minę że aż mi go żal. Osiem lat znajomości z laską, pięć w związku z czego dwa jako zaręczeni. Pod koniec roku mieli brać ślub. Byli swoimi pierwszymi, w ogóle idealnie dobrani, wszędzie razem... Okazało się że laska od kilku miesięcy ma #bolecnaboku . Wydało się, kumpel załamany, laska płacze że z tym kolesiem to tylko nic nie znaczący seks i że kocha tylko mojego kumpla. A jeszcze ta jej #logikarozowychpaskow bo tłumaczy się tym że musiała sprawdzić jak to jest z innym... #zalesie #zwiazki
  • 99
Mam takie koleżanki, które są w związkach już kilkuletnich ze swoimi chłopakami z liceum czy nawet gimnazjum, jeden bolec przez całe życie. Same mi się zwierzają, że są zwyczajnie ciekawe jak to byłoby z innym facetem, mimo że kochają swoich facetów. Kwestia tego jak skończy się ta ciekawość- jeśli wejdzie zbyt mocno, to się pójdą puścić jak w przypadku znajomej Mirka...
@0caffe: Tu wychodzi moim zdaniem naiwność facetów i jakaś absurdalna wiara w to, że jak są pierwszym partnerem danej laski, to ona na pewno, na pewno nigdy nie zdradzi/nie zostawi. Serio lepiej jak laska ma jakieś minimalne doświadczenie (chociaż tu zachodzi obawa, że dziewczyna rozpozna, że jesteś słaby w łóżku. No ale wtedy zostajesz sam niejako na własne życzenie).
@janeeyrie: wiadomo że ludzie mają potrzeby, są ciekawi innych i w ogóle, nie mam nic do tego że chciała z innym ale to w jaki sposób to zrobiła. Jak się jest z kimś w związku i koniecznie chce spróbować innego (nie zależnie od płci) to się zrywa i droga wolna albo chociaż rozmawia z partnerem o swoich potrzebach/fantazjach.

Zdrada to najgorsze co można zrobić partnerowi.