Wpis z mikrobloga

#!$%@?, mój kumpel się wpieprzył na taką minę że aż mi go żal. Osiem lat znajomości z laską, pięć w związku z czego dwa jako zaręczeni. Pod koniec roku mieli brać ślub. Byli swoimi pierwszymi, w ogóle idealnie dobrani, wszędzie razem... Okazało się że laska od kilku miesięcy ma #bolecnaboku . Wydało się, kumpel załamany, laska płacze że z tym kolesiem to tylko nic nie znaczący seks i że kocha tylko mojego kumpla. A jeszcze ta jej #logikarozowychpaskow bo tłumaczy się tym że musiała sprawdzić jak to jest z innym... #zalesie #zwiazki
  • 99
Faceci sa winni ze sa naiwni


@peszmerd: Winni nie są, ale naiwni owszem. Śmieszy mnie po prostu jak wszyscy piszą, że chcą dziewicę albo 'mały przebieg'. 90% tych gości skończy jak bohater posta. Dziewczyna z minimalnym doświadczeniem przynajmniej wie czego chce albo co nie gra i głośno o tym powie, taka ktora miała jednego partnera wie co najwyżej że seks jest zły i jak przyjdzie co do czego, będzie się zwracać
@Huberto606: hehe klasyk tłumaczenie.
Znalazłeś w jej telefonie zdjęcia innego bolca i jakieś wiadomości o seksie...
"TO WSZYSTKO PRZEZ TO, ŻE GRZEBAŁEŚ MI W TELEFONIE!!!" - w 90% przypadków to byłaby pierwsza reakcja
@oskiWaliKioski: spokojnie można to potwierdzić życiowym doświadczeniem. Dla laski, która była z 1-3 każdy nowy bolec to wielkie przeżycie i długo musi się zbierać żeby komuś dać dupy. Natomiast laska, która ma na liczniku 10,15,20 to dla niej dołożyć kolejnego kuca na półkę to już żadne emocje. Seks traktuje przedmiotowo jak obieranie kartofli, jak kartę przetargową w jakiejś sprawie, załatwienie sobie pracy, czy awansu przez łóżko, seks za dobrą kasę. Dużo
@OdcienSzarosci: ile ty masz lat? 15? Nie masz pojęcia o czym piszesz. Jak nie jesteś Cristiano Ronaldo, albo Brad Pitt to samotne życie normika jest po prostu #!$%@? smutne. Nie unikniesz tego. A data przydatności do spożycia przychodzi szybciej niż się spodziewać. Kochająca kobieta u boku to jednocześnie najlepszy przyjaciel, a nie wór na spermę, który tylko czyści ci kartę na zakupach (chyba, że tak wybrałeś to wtedy kij ci w
@janeeyrie: Różnica jest taka, że w przypadku szarek myszki "okazja czyni złodzieja", pewnie w przypadku supermena, jakichś sprzyjających okoliczności typu wyjazd integracyjny z pracy, morze wódy, jakieś narko popuści na półświadomce i będzie żałować, a taka, która się przejechała na karuzeli #!$%@? po prostu z premedytacją pójdzie w bok z typem, który wpadnie jej w oko i z pełną świadomością poskacze po innym bolcu. Dla niej seks to już tylko narzędzie
@sralpies: zalezy jesli masz taką naturę, ze potrzebujesz ludzi i przy tym nie masz wielu zajęć/pasji to jasne, bedzie ci smutno. ale rozni są ludzie. są ludzie, ktorzy lubią przebywać samemu. ja osobiscie nie mam z tym problemu, lubie wyjezdzac z kolezankami na wczasy, ale tez czesto chodzę sam po muzeach albo wyjezdzam samemu na tydzien i doskonale się czuję. a to całe udawanie w związkach, dzieci, no nie wiem jakoś
@0caffe: Sporo jest takich związków. Tylko nie zawsze się wyda, albo niektórzy nie chcą wiedzieć...
Czasem lepiej jak laska się przerucha z paroma typami zanim zwiąże się ze swoim ostatnim. Nie kusi tak bardzo...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sralpies: raczej ty masz 15 lat, skoro dalej szukasz tej slynnej kochajacej bedacej najlepszym przyjacielem
albo ci sie wydaje, ze taka masz grey mouse, a potem plaku plaku i kolejny reka w nocniku, bo normiczki bez kogos u boku sa bez poczucia wlasnej wartosci
dorosnij
@arek-niziolek: Bo lepiej nie wiedzieć. Wiele osob jak się dowie o takich rzeczach ma z tym problem, są zazdrośni, uwiera ich to i związek się szybko rozpada. Zrywać fajny związek bo raz ktos mial ochote sie przespać?

A już najgorzej jak dzieciaki cierpią w takich sytuacjach. Takie dziecko ma spory uraz, potem takie dzieci gorzej sobie radzą w doroslym zyciu i w przyszlych związkach.

Prawie co drugie malzenstwo się rozpada, ciekaw
@OdcienSzarosci: no tak, randomek -anonimek z wypoku wszystko o mne wie :)
Swoje przeżyłem, dupsko mam twarde jak ze stali i w bambuko żadna mnie nie zrobi. A jak zrobi to byłbym ostatnim, który by po babie płakał. Już nie mam 18 lat i nie żyje w bańce mydlanej, albo tak jak ty w świecie wyimaginowanym przez internet, gdzie sam boisz się stworzyć jakąkolwiek relacje damsko-męską żeby przypadkiem nie dostać w
@stefan_banach: pytanie ile masz lat. Jeżeli <25 to w sumie całkiem normalne.
Jeżeli >25 czy tam >30 to dosyć posrane delikatnie mówiąc, a za chwilę ci się skończą koleżanki do wspólnych wakacji bo baba może pie*dolić jedno czy drugie oficjalnie, ale w głowie i tak każda ma zakodowane żeby założyć rodzinę.
Pewnie nigdy tak naprawdę nie byłeś w szczęśliwym związku i nie masz porównania też.
Z kim się chcesz dzielić swoim
@sralpies: Nie no rozumiem co masz na myśli, problem polega na tym, że przykładasz swoją miarę do innych i wydaje ci sie, ze kazdy mysli i czuje tak jak ty :) stawiasz pytanie "z kim chcesz się dzielić" zakładając, ze każdy musi chciec sie dzielic szczęściem, a są ludzie, ktorzy nawet czegoś takiego nie potrzebują.
Jeszcze bawisz się w jasnowidza i tworzysz jakieś hipotezy z dupy o jakichs zwiazkach udanych albo
Wychodzi na to, że laska musi mieć dużo bolców żeby się wyszaleć, a mężczyzna może mieć jedną


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: No tego też nie powiedziałam, zresztą jak patrzę po wykopie, to raczej faceci uważają, że im wyszaleć się wolno, ale dziewczynom - boże broń. Tymczasem rozterki typu "a co jeśli z innym/inną byłoby lepiej" pojawiają się u obu płci dokładnie tak samo. Nie ma co zaklinać rzeczywistości.