Wpis z mikrobloga

#!$%@?, mój kumpel się wpieprzył na taką minę że aż mi go żal. Osiem lat znajomości z laską, pięć w związku z czego dwa jako zaręczeni. Pod koniec roku mieli brać ślub. Byli swoimi pierwszymi, w ogóle idealnie dobrani, wszędzie razem... Okazało się że laska od kilku miesięcy ma #bolecnaboku . Wydało się, kumpel załamany, laska płacze że z tym kolesiem to tylko nic nie znaczący seks i że kocha tylko mojego kumpla. A jeszcze ta jej #logikarozowychpaskow bo tłumaczy się tym że musiała sprawdzić jak to jest z innym... #zalesie #zwiazki
  • 99
@0caffe: Oboje mają po 15 lat? Ja nie wiem jak można najbliższą osobe tak robić w #!$%@?. Kiedyś miałem dziewczyne w której byłem zakochany po uszy, ona mówiła że też bardzo mnie kocha, że chce spedzić ze mną reszte życia. Po jakimś czasie powiedziała że potrzeba jej chwila przerwy a po dwóch tygodniach już miała foty na instagramie z jakimś lamusem z podpisem "fall in love" taka bystra była że nawet
@janeeyrie:

Winni nie są, ale naiwni owszem.


w sumie racja zaufać drugiej osobie którą się kocha jest dość naiwne

Śmieszy mnie po prostu jak wszyscy piszą, że chcą dziewicę albo 'mały przebieg'. 90% tych gości skończy jak bohater posta.


no właśnie widze, że nie mówisz nic o wyszalenu się kobiet. Bo tylko kobiety chcą seksu, bo tylko kobietom mogą się podobać inni ludzie jak jest się w związku

Dziewczyna z minimalnym
@0caffe:

Jak się jest z kimś w związku i koniecznie chce spróbować innego (nie zależnie od płci) to się zrywa i droga wolna albo chociaż rozmawia z partnerem o swoich potrzebach/fantazjach.


Ja już się nauczyłem, że ludzie tak nie robią. Mało kto uczciwie przyzna, że jest źle i że woli być sam, nie mając miękkiego lądowania. Większość ludzi nie potrafi funkcjonować w samotności nawet jak jest dobrze, a co dopiero kiedy
@0caffe:

to tylko nic nie znaczący seks i że kocha tylko mojego kumpla

Jak można mieć czelność powiedzieć coś takiego? Jak czytam takie rzeczy, to aż mam wrażenie, że jako p0lki zasługujemy na ten hejt. Kilka miesięcy i

to tylko nic nie znaczący seks i że kocha tylko mojego kumpla

to tylko nic nie znaczący seks i że kocha tylko mojego kumpla

to tylko nic nie znaczący seks i że kocha
@0caffe: a gdzie tutaj to wpieprzenie się na minę? Ma pannę która go zdradzała, mówi jej papa i do widzenia. Co to za filozofia? Są gorsze tragedie w życiu.
@0caffe: Takie jest życie. Można się dogadać, wybaczyć, ludzie popełniają błędy. Jeśli jest tego warta powinien się zastanowić jak ochłonie. Nie słuchajcie się 15-latków z tego portalu co wszystko o życiu wiedzą i widzą świat w zerach i jedynkach, życie nie jest czarno białe xD
@pawel_hvac: To nie była jednorazowa akcja, tylko kilkumiesięczny romans. 98% osób nie będzie potrafiło czegoś takiego wybaczyć. A nie mają dzieci ani nie są ma małżeństwem więc mogą się rozejść bez większych problemów.

@Aigre: Inteligentni ludzie potrafią się dobrze kryć. Zresztą mając podejrzenia bez twardych dowodów ciężko nie wyjść na bardzo zazdrosnego, dlatego agonia związku często się przedłuża dopóki osoba zdradzana nie znajdzie twardych dowodów.
@sralpies: Na podobnych zasadach można powiedzieć, że "partnerzy są a potem ich nie ma". Nigdy nie wiesz jak życie się potoczy. Przyjaźnie często nie przetrwają próby czasu podobnie jak związki, nie ma reguły.