Wpis z mikrobloga

@crewlove: Chciałbym wybrać uczelnię, która jest w stanie zaoferować coś więcej niż tylko papier.
W Internecie krąży wiele negatywnych opinii o UG. Jednak chciałbym dowiedzieć się coś o dokładnie tym kierunku.

Jak oceniłbyś poziom nauczania, profesorów? Jak wygląda stosunek praktyki do teorii? Jaka jest ilość nauki na tym kierunku - codzienne zakuwanie?
Szczerze to nie wiem za bardzo o co jeszcze pytać. Poznałbym twoją subiektywną opinię na temat tego kierunku i
@okti51: Może moja odpowiedź do gunwno i nie powinnam się wypowiadać, ale chyba żadna uczelnia nie zapewni Ci niczego więcej niż papier. Po więcej musisz sięgać sam.
PS też chcę tam iść, więc może się spotkamy po wakacjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cockatrice: @okti51:

Poziom nauczania: Usredniajac niski, masz pojedynczych prowadzacych u ktorych bedzie albo ciekawiej albo ciezej. Na pewno nie bedziesz zmuszony do siedzenia codziennie i kucia. Praktyka jest minimalna.

Opisywanie tego nic ci nie da, wiec wrzuce wam moje subiektywne odczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dla mnie studia finansowe/ekonomiczne (majac znajomych w roznych miejscach), w Polsce merytorycznie sie az tak mocno nie roznia - nie
@crewlove 1) tak z ciekawości, co jest nie tak z pracą w State Street? Ostatnio często mi stamtąd oferty pracy na linkedinie wyskakują i mi się rzuciło w oczy
2) na UG z tego co się orientuję jest kilka zwolnień z paru egzaminów ACCA po zdaniu przedmiotów