Wpis z mikrobloga

@hannahmontana13: ja wiem wiem i rozumiem go w 100% pod tym wzgledem :) chodzi mi ogólnie o jego styl bycia - jak spokojnie prowadzi tego live tym swoim głosem i nagle wjeżdża Maciek ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
To były charakterystyczne postacie właśnie w programie - Maciek, Igor i właśnie Madzia :)
Olo swój fejm zbudował na zwiazku, bez niego(romansu) byłoby
@Zalogowalam_sie fakt, te 3 osoby były bardzo charakterystyczne i wzbudzały dużo kontrowersji, zwłaszcza Igor i Maciek ale że Olo jest spokojny to też tym zdobył osoby przychylne sobie, bo np nie każdemu odpowiada głośny styl bycia Maćka, chociaż jest zajebisty :D
@Jasmonowayy: No Decybel fakt charaketystyczna mega tez była :) Hanys hmmm spokojniejszy ale fakt charakterystyczny - ja go bardzooo lubię :) Marchewka dla mnie obojętna troszkę na streamach jak dziecko się zachowywała :)
@Gabka_xd: nie No Olo nie był charakterystyczny, a czy taki spokojny to tez bym nie powiedziała jak fucki sprzedawał Madzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie gdyby nie romans to Olo byłby
@Zalogowalam_sie: każdy sie wypowiada na temat Oleha, że nudny, bez charyzmy itd, ale nie wiem czy ktos z Was miał do czynienia z obcokrajowcem i to w dodatku ze wschodu... mimo ze juz ładnie mowi, to pewnie mysli w swoim ojczystym języku i nie idzie mu tak sprawnie dobijanie piłeczki w rozmowie. My tez tak mamy jak wyjeżdżamy za granicę i to nawet jakbyśmy niewiadomo jak biegle mówili, to slangi, akcenty,