Wpis z mikrobloga

Wyciszenie jest super,


@tomcionek15: nie chciałem się czepiać ale polecam przejechać się chyba każdym nowym kompaktem wtedy zrozumiesz jak bardzo złe wyciszenie jest w toyocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak w ogóle to gratuluję zakupu nowego auta, niech służy, nie #!$%@? i cieszy do samego końca.
@wilqu88:
Cześć! :)

Wołam tez kilka osób, które coś wspominały o aucie. @elemenTH, @jempierozki, @ladzik, @ZaplutyKarzelReakcji, @malinowydzem, @eXe1987, @Kingside

Za sobą mam już 13k kilometrów w 3 miesiące. Ostatnio w Weekend byłem na przejażdżce ok. 1400km po Polsce.

Ogólnie:
- Prędkość max: 220km/h (tylko na biegu 5, na 6 ~200km/h)

Spalanie przy ekonomiczniej jeździe - hamowanie silnikiem, nie dawanie gazu z górki, wrzucanie czasem na
@elemenTH, @jempierozki, @ladzik, @ZaplutyKarzelReakcji, @malinowydzem, @eXe1987, @Kingside


Cześć! Pozwolę sobie zaktualizować status po kolejnym roku użytkowania, przedstawić refleksję itp.

- Lakier biały, podstawowy, to dramat. Każda jazda na autostradzie ~140km/h najczęściej kończy się nowym odpryskiem. Zderzak z przodu jest albo do wymiany, albo do malowania. Niektóre odpryski są na tyle duże, że sklepowymi środkami nic nie wyjdzie. (mogłem go zabezpieczyć jakoś na początku..)
- Rekord jaki