Wpis z mikrobloga

@tomcionek15 Gratuluje bo zawsze nowe to fajne ale... tu się kończą jego zalety. Wyglądu komentować nie będę bo o gustach się nie dyskutuje ale jest dosyć kontrowersyjny. Skomentuje silnik - dramat. Ten wolnossący muł ze zmienną fazą rozrządu jest totalną pomyłką. W zakresie obrotów które używa się do codziennej jazdy silnik sprawia wrażenie jakby miał 60 koni a wkręcając go do 6 tys nie czuć większej różnicy czego niestety nie można powiedzieć
@Ereinion Celice mam 1.6, buda pelen ocynk, ale o progach chyba zapomnieli XD Po 25 latach sa juz do wymiany ;) Avensis t22 z 2002r gdzies tam cos wychodzi, nic wielkiego.
@tomcionek15 w pełni rozumiem że przesiadka robi różnicę. Z doświadczenia wiem, że jazda autem które ma mniej niż 100km uczy pokory i potem jak się ma lepsze auto to już nawet człowiek tak nie szaleje ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@tomcionek15: Czemu akurat to auto?
@ZaplutyKarzelReakcji:

@tomcionek15: ten silnik to jest jakiś dramat. Pojeździj trochę i pochwal się średnim spalaniem.
@eXe1987:
Wygląd mi się podoba, jest mnóstwo miejsca, spalanie dobre no i wyposażenie też jest ekstra. W połączeniu z rabatami itd na prawie 18 tysięcy wyszło mnie o wiele mniej niż katalogowo.

Przejechałem nim już troszkę ponad 1000km, nie wiem czemu kolega wyżej krytykuje spalanie, ale w mieście