Wpis z mikrobloga

Są tu audiofile na tagu? Nic nie brzmi tak dobrze jak szkolna na porządnym audio. Burson conductor V2+ i Sennheiser HD800s zapewniają odpowiednie doznania reprodukując nie tylko realistyczny dźwięk ze szkolnej, krzyki, hałasy, obelgi lecz również odpowiedni klimat Uniwersum. Siurek podnosi się sam, to nie wstyd przecież.
#kononowicz #patostreamy
smutny_przerebel - Są tu audiofile na tagu? Nic nie brzmi tak dobrze jak szkolna na p...

źródło: comment_tV85FUJjcMuhl9NrnsMVkFJ9Lu2dGKGm.jpg

Pobierz
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smutny_przerebel: Ty atencjuszu ( ͡º ͜ʖ͡º) sprytnie przemyciłeś przechwałkę xD A tak serio to audiofilem nie jestem, bo zwyczajnie mnie na to nie stać, mało kogo stać na to żeby się nim nazywać xD, ale jestem absolutną melomanką, dla której jakość dźwięku - w ramach dostępnych możliwości - jest totalnym priorytetem. Bardzo zwracam uwagę na szczegóły, na mikro smaczki, może też ze względu na to że
@Alzena: Przymecenie... ;) Swego czasu podniecałem się dżwiękiem z chińskich słuchawek za 400zł, do czasu aż wpadł do mnie kumpel z sensownym dac iBasso i jakimiś Beyerdynamicami... Dalej to już historia trwonienia kolejnych złotówek. :D Czy warto? Niekoniecznie. Takie beyerdynamici o połowę tańsze od hd800s preferuję bardziej jednak. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erykowski27: te nagrania które mam - nie na YT - rejestrowałam jakże profesjonalnym mikrofonem z laptopa xDD ja śpiewam amatorsko, ale raczej na ten moment nie chciałabym chyba dzielić się tu swoim głosem, jeszcze się okaże że ktoś rozpozna i będzie przypał }:‑)