Wpis z mikrobloga

Mieszkanie jest małe i nocuje w Twoim pokoju. Albo taka sytuacja zaistnieje na jakimś wyjeździe - jednym słowem zdarza się. Nie chcemy tu pisać oczywiście o tym, by nie współżyć, bo to jest chyba samo przez siebie zrozumiałe. Zresztą po weselu czy całodziennej wędrówce po górach to jest to chyba ostatnia rzecz, na która człowiek ma ochotę; nie wyobrażamy sobie też współżycia pod dachem rodziców chłopaka czy dziewczyny. Ale pytacie często czy w takim wypadku można spać w jednym łóżku. No to my pytamy: po co?


( ͡° ͜ʖ ͡° )*: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Przede wszystkim się nie wyśpicie. Po drugie nie ma sensu spać razem a potem zastanawiać się czy przypadkiem to dotknięcie to nie był zbyt śmiały gest, czy przekroczyliśmy granice czy nie, czy iść od spowiedzi czy nie. Poza tym jeśli chłopak jest dżentelmenem to - jeśli jest tylko jedno łóżko - odstąpi je dziewczynie a sam prześpi się na karimacie, materacu, kocu, w śpiworze. No, każdy szanujący się mężczyzna tak postąpi. A zatem nie trzeba spać w jednym łóżku ani nawet nie trzeba.


( ͡ ͜ʖ ͡) XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ludzie, którzy razem mieszkają nie mają na czole wymalowane, że nie współżyją i postronni odbierają to jednoznacznie - że to konkubinat.


(°°

poprzez ciągłe powstrzymywanie się od współżycia, poprzez ciągłe stwarzanie sytuacji kiedy podniecenie narasta i nie jest rozładowywane tylko wygaszane można nabawić się poważnej nerwicy na tym tel. Bo wyobraźmy sobie sytuację kiedy chłopak z dziewczyną np. widzą się w piżamach, nie daj Boże śpią w jednym łóżku (takie sytuacje też się zdarzają), całują się na dobranoc i... nic. I tak przez miesiące, nieraz lata. Tak jak mówiliśmy - dziewczynie to może nawet początkowo nic nie będzie, bo dla niej ważniejsza jest uczuciowość i ona się chce do "swojego misia" po prostu przytulić i o nic jej nie chodzi. No i się przytula a w chłopaku się gotuje... bywa, że kończy się to nawet masturbacją.


O NIEEEE, JAK ON TAK MOŻE SIĘ MASTURBOWAĆ, CÓŻ ZA NIEGODZIWOŚĆ, OBRZYDLIWE.
https://www.fronda.pl/a/wspolne-mieszkanie-przed-slubem-porazka-2,118731.html

#neuropa #bekazkatoli #tysiacurojenniezaleznychmediow #heheszki #seks #zwiazki #rakcontent #przemyslenia
saakaszi - > Mieszkanie jest małe i nocuje w Twoim pokoju. Albo taka sytuacja zaistni...

źródło: comment_widjyNufITYBc3NDpIlu9wK0qbjr7RpN.jpg

Pobierz
  • 98
@saakaszi: ja mieszkam z dziewczyną i jest spoko nie wyobrażam sobie wziąć teraz ślubu i #!$%@? mieć #!$%@? mlodosc jakby nam nie wyszło xD jakieś rozwody itd potem. Jezu nawet największe katole się ruchają i używają gumek itd bo #!$%@? natury człowieka nie oszukasz. Ja #!$%@? co za ciemnogród xD homo zle ale hetero ktore się rucha też zle. Katole to stan umysłu. Potem ci ludzie mają problemy w związkach, bo
@Shatter: no materace też są rozwiązaniem. Nie mówię, że jak raz na x czasu chłopak nocuje u mnie na kanapie, to jest szczyt wygody xD, ale da się, a ciężko żebym kupowała łoże na 2 osoby do małego pokoju, w którym przeważnie jestem sama.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@saakaszi: Tak sobie właśnie wyobrażałem problemy katolików praktykujących i żyjących wg zasad kościoła. ;)
Problemy, które by nie istniały, gdyby nie to, że postępują wg zasad wymyślonych stulecia temu w historiach przedrukowanych potem w biblii i wyników rozkmin biskupów, którzy sobie cos tam ustalili na jakichś soborach.
no już nie broń tej frondy. Ten artykuł jest mega żenujący nawet z perspektywy osoby wierzącej.


@trevoz: Może jest trochę creepy, ale koleś non stop wynajduje tego typu artykuły albo wkleja fragmenty Biblii, żeby z nich szydzić to wskazuje lektury właściwe ludziom jego pokroju
dziewczynie to może nawet początkowo nic nie będzie, bo dla niej ważniejsza jest uczuciowość i ona się chce do "swojego misia" po prostu przytulić i o nic jej nie chodzi. No i się przytula a w chłopaku się gotuje


@saakaszi: O gurwa!!!
@saakaszi: błąd w tekście "czy iść od spowiedzi " idzie się raczej "do spowiedzi"

A co do tekstu, to o ja #!$%@?, skąd to myślenie że sex to tylko wieczorem i przed snem? A wspólnie mieszkanie to ekonomia, jest po prostu taniej i łatwiej w dwóch hate ogarnąć.
@saakaszi: ten tekst to kopalnia złota XD

dziewczynie to może nawet początkowo nic nie będzie, bo dla niej ważniejsza jest uczuciowość i ona się chce do "swojego misia" po prostu przytulić i o nic jej nie chodzi. No i się przytula a w chłopaku się gotuje


Ale wiem że tacy ludzie istnieją, moja była ma teraz 29 lat i jest dziewicą, oburzają ją sprośne żarty i udaje (albo i nie) że
@saakaszi: Najbardziej przerażąjące jest nie to, że ludzie którzy to piszą święcie w to wierzą, ale że to są ludzie, którzy potrafią pisać i robią to dobrze pod względem stylu. I tracą czas na takie ścierwo... Zawsze mnie zastanawiało jak to jest być dziennikarzem i na przykład pisać dla jakiejś Chwili dla Ciebie czy innego szajsu. Ja bym się chyba nie przyznawał znajomym. Analogicznie pracować dla Frondy. Swoją drogą manipulacja ludźmi