Wpis z mikrobloga

UWAGA, NA DOLE ZNAJDUJE SIĘ LINK DO ZNALEZISKA.
Dziś zgodnie z zapowiedziami i obietnicą nadszedł czas na dodanie znaleziska podsumowującego pierwszą serię #codzienneokay
Wobec powyższego oraz zapewne tego że będzie spory atak wiadomej grupy ludzi proszę Was o szybkie wykopywanie.
A już jutro lecimy z kolejną serią xD

Link do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/5027917/podsumowanie-wraz-z-wyjasnieniami-zakonczenie-wyzwania-codzienneokay/
Pobierz
źródło: comment_cFJV4SGWhAQq9CKbU9TjBnzKckB7Hhh6.jpg
  • 17
@dzidek_nowak: zdaję mi się, że obecnie jest więcej orgazmów o tych ,,pękających dupach", niż pękających dup. Zachowujecie się dziecinnie prowokując specjalnie kogoś przez 100 dni, jednocześnie twierdząc, że jesteście ofiarą i ciągle atakuje was lewactwo/soros/moderacja/kolor skóry innych/LGBT/cokolwiek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzidek_nowak: dla mnie spoko, trzeba pokazywać, że bycie człowiekiem jest spoko. Nieważne jaki kolor skóry, czy orientacja, czy płeć, ale trochę przykry jest fakt, że główną motywacją tego czelendzu było wywoływanie bólu dupy ¯\_(ツ)_/¯
próba "oswojenia" ich z tolerancją normalności.

@dzidek_nowak: xD
serio? rozumiem taki czelendż na reddicie, ale na polskim portalu gdzie 99,9% użytkowników to polacy (i rumuni), którzy czarnego, albo geja widzieli tylko w zdjęciach w komentarzach na wykopie?

to właśnie w polsce jak nie jesteś przeciętniakiem nie wyróżniającym się z tłumu to będziesz wyszydzany palcami, nie wiem w jakiej bańce informacyjnej, albo innej piwnicy wy żyjecie, naprawdę
@dzidek_nowak: przeczytałem i to tłumaczenie to jest nic innego jak zwykłe mydlenie oczu, gorzej jak te wredne lewaki, którzy na pewno manipulują głosami i ściągają wpisy xD

szczególnie zdania

Czy nie mogłyby te osoby przejść obojętnie obok niego przez te 100 dni lub dodać je na czarno i mieć spokój?

Otóż nie, muszą walczyć. Muszą walczyć z tym, że ktoś się czuje dobrze będąc białym

Tak, bo każdy kto wyraża swój