Wpis z mikrobloga

Jeszcze pół roku temu powiedziałbym że mój oneplus 3t działa jak wyjety z pudełka 3 lata temu, miesiąc temu zrobiona aktualizacja do androida 9 i telefon coraz częściej strasznie muli, nie pomaga zabijanie aplikacji, chociaż działo się to już przed aktualizacja. Nawet odblokowanie ekranu na odcisk palca nie jest już tak szybkie jak kiedyś czasmi po 3 sek :/. 2.5GB Ramu wolnej pamięć przez cały czas, usunięcie palca i dodanie na nowo nie pomaga, czyżby nagle OP3T się zestarzał?
#oneplus3
  • 9
@LM317K:

Procesor słaby


Snapdrago 821 słaby? Przecież te wszystkie nowe telefony ze średniej półki chodzą na snapach z serii 600, które są słabsze od 821, a nie mają zazwyczaj problemów z androidem 9.
@mihau_: zainstalowałem przed chwilą wersję 04 dzięki zobaczymy czy będzie lepiej narazie nie widzę poprawy po ponownym uruchomieniu na pewno telefon nie działa '' jak dawniej '' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EscPL: zrobiłem co gościu wyżej napisał, ostatni patch podniosl działanie telefonu ale trzeba jasno na to spojrzeć że jednak trochę się telefon zestarzał, ale jednak daje rade :)

Jeszcze