Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mircy/Mirabelki,

odkąd pamiętam cierpiałem na stulejkę, rodzice jakoś tego nie zauważyli albo zbagatelizowali, nie wiem. Co prawda mogłem ściągać napleta w stanie spoczynku ale podczas erekcji wiązało sie to ze sporym bólem a sam seks dawał mało przyjemności a czasami nawet spore bóle. W końcu w wieku 22 lat postanowiłem sie przełamać i pójść do lekarza. Bylem u dwóch dobrych urologów w Niemczech i oboje zdecydowanie nakazali pełne obrzezanie. Pytałem sie najpierw czy nie ma innych opcji, czy nie da sie tego jakoś rozciągnąć tak jak pisali na forach ale lekarze stanowczo zaprzeczyli wiec postanowiłem ze lepiej posłuchać specjalistów niż jakichś randomów z internetów i umówiłem zabieg.

W szczegóły operacji nie będę sie zagłębiał bo można o tym poczytać ale dzisiaj mija 3 dzień od operacji, wszystko ładnie sie goi. Wiadomo ze spore bóle przy porannej erekcji, często budzę sie w nocy i muszę uspokajać benka lodem jednak mam kilka innych obaw.

Po pierwsze to wizualnie nie do końca jestem zadowolony z efektu, benek nigdy nie był jakiś ogromny, raczej europejski standard 17cm w zwodzie ale teraz wydaje sie o wiele mniejszy. Oczywiście widziałem go tylko w stanie spoczynku bo pełną erekcję uniemożliwiają szwy ale boje sie ze będzie o wiele mniejszy również podczas erekcji. Trochę śmiesznie to wygląda bo zawsze był gruby a teraz jest opuchnięty i do tego mała żołądź, wygląda trochę jak Corn Dogs.

Po drugie to nie wiem jak odbierają to różowe. Słyszy sie cały czas ze one nawet tak wola i wygląda to ładniej ale nie wiem czy to nie gadanie w stylu ''nie przeszkadza mi twój brzuch piwny'' albo ''to co ze nie masz 180cm''. W sensie gadanie ze jest fajnie ale jak przyjdzie co do czego to jej jednak przeszkadza.

Mam straszny mętlik w głowie, wiem ze to dopiero 3 dzień ale siedzę cały czas na forach i zaczynam wątpić czy to był dobry pomysł. Wiem ze już tego nie odkręcę ale potrzebuje z kimś pogadać a nie mam z kim czy nie popełniłem dużego błędu i jak wy to widzicie.

Dlatego pytanie do was obrzezani #niebieskiepaski czy tez zauważyliście zmiany w gabarytach waszych benkow, czy może jakieś inne radykalne zmiany z którymi musieliście sie pogodzić. Czy może z czasem jak opuchlizna zejdzie i szwy wypadną to nawet lepiej będzie wizualnie?

I pytanie do was #rozowepaski jak naprawdę widzicie obrzezanego penisa? Ja wiem ze jak mąż sie zdecyduje na zabieg to go nie rzucicie bo wam sie nagle przestał podobać ale jakbyście poznali nowego chłopaka i szybko wylądowali w łóżku to by wam to przeszkadzało, podobało sie czy może byłoby obojętne? Proszę o szczere opinie.

Aha i proszę bez komentarzy w stylu ''Je***e pustynne zwierzaki tysiące lat temu wymyślili sobie ucinanie napleta żeby piach im nie wchodził''. Dla mnie większym problemem jest brak możliwości czerpania przyjemności z seksu niż opinie niebieskich konserw.

Dodaje ankietę jakby komuś nie chciało sie pisać.

#obrzezanie #stulejacontent #urolog #anonimowewyznania #zdrowie #medycyna #seks #zwiazki #niebieskipasek #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

Dobrze czy Źle?

  • Dobrze zrobiłeś 87.3% (89)
  • Złe zrobiłeś 12.7% (13)

Oddanych głosów: 102

  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: dziwne, że kazali obciąć cały naplet zamiast jakiegoś nacięcia czy coś. Ale może to i lepiej. U mnie nacinali, naciągneli, ale to było za gnoja i nic nie pamiętam. W sumie pamiętam tylko gabinet, strach i późniejszy ból oraz że bolało także przy oddawaniu moczu.

Typie masz dysonans po ciachnięciu napleta, nie brnij w to bo oszalejesz.
  • Odpowiedz
OP: @Profil_Internetowy Lekarze mówili ze taki zabieg plastyczny skracania wykonuje sie tylko u dzieci a u dorosłych jest zbyt duze ryzyko nawrotu i z medycznego punktu widzenia taki zabieg u dorosłego nie ma sensu i wymagane jest pełne obrzezanie. Wiem ze ryje sobie beret i co by sie nie działo przywyknę ale potrzebuje jakoś o tym porozmawiać bo sam ze swoimi myślami zwariuje

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: tym komentarzem sam sobie odpowiedziałeś, jaki miałeś wybór. A tak serio serio to nie ma powodu by pisać tym z anonimowych. Może normalnie by Ci więcej osób odpowiedziało. Weź se zajaraj, wypij piwo jak możesz i olej to tylko skóra, a nie benek. Ja to nawet kiedyś myślałem by ciachnąc swojego, bo wydawała mi się za długa, ale nie ruszyłem bo bałem się bólu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: lepszej decyzji nie mogło być. Ja Ci powiem że jestem po częściowym obrzezaniu, po 14 latach od zabiegu stwierdziłem że mogli wyciąć cała ta skórę. Po wycięciu zwężenia zostało jej mało więc sama schodzi z główki.
Kiedy Ci się wszystko zagoi będziesz musiał jeszcze przyzwyczaić żołądź do kontaktu z bielizną.
To największy problem, całe życie biegam w luźnych bokserkach i nie wiem dlaczego zaczęło mi przeszkadzać to ocieranie się żołędzi
  • Odpowiedz