Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że często zabieram ludzi na #blablacar i rozmawiam z ludźmi którzy często ze mną jeżdżą poczyniłem kilka obserwacji na temat zachowań facetów i kobiet w różnym wieku.
Raz zabrałem chłopaków w wieku 20 lat, studentów studiujących na WAT. Generalnie nie lubię całego studenciarskiego środowiska, ale stwierdziłem, że może jestem za bardzo uprzedzony.
W trakcie podróży przez 250km rozmawialiśmy bardzo dużo o historii, fizyce, biologii czy chociażby celach w życiu. Swoją wiedzą na temat historii aż mnie zawstydzili. Ponadto ogarnięci w bieżących politycznych wydarzeniach czy nawet działaniu UE. Zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dotychczas uważałem, że osoby w tym wieku potrafią się zajmować tylko idiotycznymi filmami na youtubie, słuchaniem "influencerów" i wrzucaniem filmów na instagrama.
Innym razem wiozłem dziewczyny w podobnym wieku i jedynym tematem jaki potrafiły poruszyć był właśnie instagram i całe to kółko wzajemnej adoracji, które na tym zarabia. Kiedy rozwinął się temat, że jakaś laska zdradzała faceta to wszystkie zgodnie przyznały, że to pewnie po jego stronie było coś nie tak. Jedynym ich zajęciem było robienie "magisterki" albo innego licencjatu na UW, bez jakichkolwiek sensownych planów na życie. Zainteresowania to oczywiście podróże, a w odpowiedzi na moje pytanie co zwiedzała powiedziała, że była tylko w paryżu i to jej ulubione miejsce na świecie xD
Szczytem była ostatnio 35 letnia samotna matka, która od dobrych kilku lat jest sama. Rozmawialiśmy o relacjach i związkach. Muszę zaznaczyć, że w skali ruchensteina miała może 2/10. Opowiadała, że spotyka się z takim facetem który jest ogarnięty, ma kasę, ładnie się ubiera itd., ale ona go nie chce, bo jej się fizycznie nie podoba z jakiegoś tam powodu xD Doszło do tego, że ja powiedziałem, że w życiu nie wziąłbym laski, która ma dziecko, a ona na to, że wychodzi z tego samego założenia - jak facet ma dziecko to nie ma szans na związek, przy czym sama urodziła kaszojada w wieku 17 lat xD
To co da się zaobserwować na co dzień odnośnie zachowania #rozowepaski to uważam, że #przegryw ma jednak sporo racji w niektórych swoich teoriach.
Gdyby nie to, że jestem w szczęśliwym związku to chyba palnąłbym sobie w łeb mając szukać kobiety. Większość to brak ambicji, poczucia humoru, abstrakcyjnego myślenia, czy też zwykła #logikarozowychpaskow. Najgorsze jest to, że nawet ww. locha jest w stanie znaleźć sobie faceta, który coś sobą prezentuje. Wzięcie sobie takiej kobiety to kompletna kula u nogi.
Strach pomyśleć co mają w głowach te wszystkie dziuńki z napompowanymi mordami, domyśłam się, że zdają zdają sobie sprawę z tego, że nie muszą nic robić, bo i tak jakiś #spermiarz przyjdzie. Dorzucając do tego dysproporcję w ilości kobiet w stosunku do mężczyzn w wieku 18-30 lat, to znalezienie niebrzydkiej, myślącej kobiety jest mało prawdopodobne, nie mówiąc już o tym, że musi was coś z nią łączyć.
Najbardziej śmieszy mnie jeszcze to, że każda myśli jest tą wyjątkową, myślącą i ambitną kobietą xD
  • 50
@pekniety_tapczan:

Cóż skoro uważasz że wszystkie są takie same
Tępe niemyślące bez ambicji i zainteresowań
To twoja różowa jest taka sama jak one tylko spermą ci oczy zaszły i nie widzisz wad.

A jeśli jakimś cudem się wyróżnia - to zauważ że te które wiozłeś to nie wszystkie laski świata.

Moim zadaniem bardzo podkoloryzowany i stronniczy wpis.

Najgorsze jest ostanie zdanie

Mam ambicje i zainteresowania, pasję też mam jedną. Interesuje mnie
@pekniety_tapczan: dodam że znam facetów którzy interesują się tylko zabawą, piwkiem, gierkami i zaliczeniem panienek

Zero ambicji poza wrócić z roboty i odpalić grę albo kupić nowe głośniki by lepiej się grało

Czy oglądało film na Netflix

Takie pokolenie

Jak bierzesz pod uwagę tylko tyle lasek które woziłes to wiadomo że wnioski mogą wyjść takie jakie są xD

Z resztą nie mam pewności czy to nie bait nawet, wymyślony w celu
@pekniety_tapczan: ale sam sobie pomyśl: wyobraź sobie, że w wieku 18 lat możesz mieć tyle seksu ile chcesz, możesz zdać egzaminy na studaich ładnie się usmiechając/ubierając, wszyscy Ci mówią jaki jesteś super, dostajesz atencje od kobiet, jest mnóstwo takich co by chciało z tobą seksów, trochę mniej takich co związek ale wciąż duża ich część załatwi wiele spraw za Ciebie, wymieni koło, zdecyduje do jakiej restauracji pójść, postawi wakacje itd.

Wyobraź
@pekniety_tapczan: Z drugiej strony to ta "pustakowatość" kobiet ma jedną zaletę. Faceci z reguły muszą mieć zdanie i znać się na wszystkim a potem masz całe stado januszy, których nie da się słuchać i ich poglądów nt. gospodarki, historii itd. Zauważ, że Grażyny mają na to wywalone i nie udają mądrzejszych niż są. A taki mirek z januszem przy meczu będą gadać np. o Elonie Musku i lataniu na Marsa plotąc
@BloodyMassacre26:
1. Nigdzie nie napisałem, że każda jest jak ta madka.
2. Większość wcale nie leci na kasę jak tak twierdzisz, ale domniemam, że ty jesteś tą jedyną wyjątkową, która sprzeciwia się całej #logikarozowychpaskow i jesteś super :)
3. Nigdzie nie zostało napisane, że każda to dziunia z pomowanym ryjem, przy czym pompowany ryj nie implikuje tego, że jest pusta, twoja logika jest analogiczna do typowego przegrywa wykopka, który narzeka na
@pekniety_tapczan: tak się dzieje bo mężczyźni podlegają selekcji naturalnej a kobiety wystarczy, że mają diure i cycki a jakiś przegryw się zawsze znajdzie. A, że na jedną dupę przypada kilku przegrywów to nawet wśród nich jest selekcja
@pekniety_tapczan Jesli chodzi o zdradzanie to fakt.
Nie wiem czemu laski pod tym wzgledem sa tępe ale sa. Nawet ostatnio striggerowala mnie znajoma, gdy rozmawialismy o innym znajomym ktorego zdradzila dziewczyna.
Jedyny typowy babski argument probujacy usprawiedliwic #!$%@? sie, to "bo nie dbal o nia"
Tak mnie striggerowala tym ze juz do końca zycia bede beształ każda szmate ktora wypowie to zdanie
@JimNH777: Tym bardziej podziwiam kobiety, które dobrze wyglądają, są wykształcone i mają dużo do powiedzenia w różnych tematach i nie pieprzą bzdur jak typowy janusz który obejrzał serial na discovery. Bo pomimo tego, że mogły wszystko przembimbać na swojej dupie i cyckach to jednak się rozwijały. Chęć do rozwoju to bardzo dobra cecha, a jeżeli komuś pasuje bycie próżnym i jechanie na najłatwiejszym levelu to ja nie mam z tym problemu,
Tym bardziej podziwiam kobiety, które dobrze wyglądają, są wykształcone i mają dużo do powiedzenia w różnych tematach


@pekniety_tapczan: no własnie. Ale pobudek by takie były nie mają żadnych to jest ich mniej.

ale jednoczesne pozowanie na 'yntelygentkę' z wielkimi ambicjami jest jednak passe


Tylko czemu tak pozują? Bo poziom studiów poleciał na ryj i wpuszczono całe zastępy karyn, które ani europą, ani stosunkami międyznarodowymi, ani socjologią i ogólnie humanistyką się nie
@JimNH777: Wiesz, tylko inteligencja nie wyraża się poprzez skończone studia. Na pewno pokazuje jakąś tam zaradność (w zależności od uczelni), ale bardziej chodziło mi o to, że dosłownie każda kobieta powie o sobie, że jest inteligentna i lubi facetów z pasją i będzie opowiadała o setkach wymagań z dupy, których sama w połowie nie jest w stanie spełnić. A to o czym mówisz odnośnie karyn to jak najbardziej się zgadzam i
@pekniety_tapczan: a to inteligencja to masz rozkład IQ wg płci ;) Po prostu inteligentnych kobiet jest dużo mniej. (Tak samo jak absolutnych kretynów).

A co do mniemania o sobie to ja winię własnie studia i wmawianie kobietom jakie sa wspaniałe. Kiedyś Zosia zostałaby szwaczką i nie uważałaby, że jest kretynką, ale nie powiedziałaby, że jest specjalnie inteligentna. Teraz Zosia może bez problemu mieć magistra z biedakierunku na biedauczelni, mature zdać śpiewająco
JimNH777 - @pekniety_tapczan: a to inteligencja to masz rozkład IQ wg płci ;) Po pros...

źródło: comment_3oa1UxTqk8a78shiwKmEgtYPZFSuNK9j.jpg

Pobierz