Wpis z mikrobloga

Przeglądałem sobie wykop pod kątem odszkodowań za odwołane loty i znalazłem taki kwiatek: https://www.wykop.pl/link/4520171/#comment-58413663

Komentarz to jedyna akcja na nowym wówczas koncie, gdzie podana była nazwa konkretnego serwisu/firmy. Pod nim odpowiedź od konta z taką samą sytuacją - nowe, tylko jedna aktywność i pochwała firmy. Zgłosiłem więc oczywisty spam i treści reklamowe. Po paru(nastu) sekundach, w czasie, w którym ledwo bym przeczytał treści zgłoszonych komentarzy, nie mówiąc o analizie, pojawiły się decyzje o nieprawidłowych zgłoszeniach (picrel).

@a__s, spróbuj ogarnąć, bo ktoś ewidentnie robi sobie reklamę Waszym kosztem (znalezisko jest wysoko w Google dla hasła: "odszkodowanie lot wykop"), a moderacja nie widzi problemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykop #moderacja #4gjd
Pobierz
źródło: comment_c5XSyLE2xbL9mfm7S17QhXgimTki669Z.jpg
  • 4
@ZukColorado: przecież 4gjd nie potrafi zbanować multikonta nawet jak ono samo mu się do tego przyznaje xD i ścianę tekstu czyta w 10 sekund odrzucając zgłoszenie. A, i nie licz że ktoś Cię wysłucha, zderzysz się z murem na każdym szczeblu moderacji.