Wpis z mikrobloga

Muszę się czymś pochwalić. Kto pamięta jjayjokera? Otóż jak byłem młodszy a jj jeszcze nagrywał filmiki z minecrafta to uwielbiałem je oglądać, niestety, pewnego razu w odcinku zamiast użyć słowa biom, jjay powiedział, cytuję "bajom", strasznie mnie to wtedy zdenerwowało, postanowiłem więc napisać komentarz, brzmiał mniej więcej tak "jjay popełniłeś błond w słowie biom niby nic ale nie zrub tego więcej", oczywiście pojawił się jakiś obrońca jjaya z którym zacząłem się wyzywać i przechwalać kto nie ma jakiego doktoratu z angielskiego XD. Jjay w kolejnym odcinku wspomniał o mnie, o swoim obrońcy i zaczął tłumaczyć w odcinku że słowo "bajom" jest jak najbardziej poprawną formą XD. Dążę do tego, że był to chyba ostatni lub przedostatni odcinek z minecrafta na jego kanale i czuję się winny tego że przyczyniłem się do końca jego kariery, w tamtym momencie jednak rozpierała mnie duma że sam jjay o mnie wspomniał w filmiku. Jak sobie oglądniecie jego któryś z dwóch ostatnich filmików to będziecie wiedzieć o co mi chodzi.

TL;DR: Doprowadziłem do odejścia JJayJokera z youtube

  • 6