Wpis z mikrobloga

@Truszek: śmieszą mnie wszyscy, którzy uważają, że Emil wspiera reżim itp. Spójrzcie Wy w jakich konglomeracjach żyjecie i co wspieracie. Szkoda mi Was. Eurokołchoz mnoży kagańce, które nam na ryj zakłada, poprawność polityczna wyżera ludziom mózg, a wy podniecacie się jednym podróżnikiem.
Emilu rób swoje i się nie przejmuj!
  • Odpowiedz
Eurokołchoz mnoży kagańce, które nam na ryj zakłada, poprawność polityczna wyżera ludziom mózg, a wy podniecacie się jednym podróżnikiem.


@Cyclonus: no trochę mieszasz skale. Eurokołchoz skazuje Cię na śmierć głodową za szerzenie wrogiej propagandy!
  • Odpowiedz
Czy warto było dokładać dewizy temu smutnemu reżimowi? Czym się motywowałeś z wyborem kierunku?
  • Odpowiedz
śmieszą mnie wszyscy, którzy uważają, że Emil wspiera reżim


@Cyclonus: a mnie śmieszą ci którzy uważają, że nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, że jego kilka "dolarów" nie specjalnie pomoże Kimowi, ale on napędza tam ruch turystyczny a dziesiątki tysięcy turystów to już nie w kij dmuchał. Nawet nie pieniądze które przywożą, ale obraz, że w KRLD jest normalnie i nic tylko spędzać tam wakacje. Normalnie oaza
  • Odpowiedz
@pilot1123: Eurokołhoz "zwozi" nam imigrantów, cenę za to zaczynamy ponosić wszyscy. Nie mówię już o ograniczeniu wolności wszystkimi dyrektywami, przepisami, wytycznymi na których rządzący zarabiają. Co do śmierci głodowej, to polecam zapoznać się chociażby ze sprawą Alfie Evans'a....
W KRLD pięknie nie jest, ale zdejmijcie różowe okulary. Nie żyjemy wcale w lepszym miejscu.
  • Odpowiedz
@Cyclonus: mnie śmieszy sprowadzanie EU do kilku spraw światopoglądowych czy imigrantów (które wywołały Niemcy zapraszając tych ludzi czy Francja mieszając się do polityki), a pomijanie tego że dzięki wymogom Unii nasz kraj uniknął drogi patologicznej oligarchii jaka jest teraz np. na Ukrainie
  • Odpowiedz
@Muk_Use_Acid: Wyjazdy do KRLD kosztują od 500 EURO (budżetowe z Dandong) za 2 dni do średnio 1300-1500 EURO za tydzień. To ceny w biurach podróży z Chin w dużych grupach 20-30 turystów anglojęzycznych. Moim zdaniem warto jechać na minium 7 dni do KRLD.
  • Odpowiedz
@D3v0: Nie. Można go było zobaczyć rok temu na igrzyskach masowych w dniu otwarcia na święto założenia partii Pracy Korei 10 października. Turystom zabierają kamery i telefony, więc mu foto nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@Cyclonus: Dzięki za słowa wsparcia. Już się przyzwyczaiłem do krytyki. Ale już dużych polskich biur co organizują tam wyjazdy bez żadnego brifingu i tłumaczenia, co to za kraj, to nikt jakoś nie atakuje w internecie. Tamci trzepią dopiero hajs!
  • Odpowiedz