Wpis z mikrobloga

#volvo #motoryzacja #pytanie #kiciochpyta #pozar

Regenerowałem u "fachowców" wtryski. Pojeździłem chwilę ale śmierdziało ropą. Wokół wtrysków mokro. Podjechałem na reklamację. "Paaanie, to przelewy, pierdoła." Wymienili przelewy, podobno dokręcili jeden wtrysk.

To było w czwartek. W piątek na autostradzie zapalił mi się silnik. Ropa poleciała na rozgrzany kolektor. Na szczęście zatrzymałem się na parkingu obok stacji więc dobrzy ludzi pomogli ugasić. Strach myśleć co by było jakbym zatrzymał się na poboczu. Nie miałbym dziś auta.

Jadę dziś do tych partaczy. Jak to rozegrać?
s.....o - #volvo #motoryzacja #pytanie #kiciochpyta #pozar 

Regenerowałem u "facho...

źródło: comment_AE0q037vL3O1DQIKKGzDVqWwlqR6Cn1Q.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@senseiharanaoko: tak pytam, bo bardzo często w większości warsztatów nie dają Ci żadnych kwitów. Jakiś czas temu jak robiłem u partacza to mi spieprzył głowice i smarkała olejem na kolektor wydechowy bodajże, to jak było ciepło i przejechałem dłuższa trase(wówczas wystarczało około 30km) to kopciło spod maski - na całe szczęście nic się nie stało, gościowi nie wypłaciłem, a mechanika zmieniłem.
  • Odpowiedz
@senseiharanaoko spróbuj polubownie, grzecznie ale stanowczo - żadnych ja nie wiem, zastanowię się tylko konkretnie. Najlepiej idź z tym znajomym mechanikiem żeby nie mogli wmówić Ci że to nie ich wina że przyczyną była inna i o - tutaj widać. Kogoś kto będzie mógł z nimi walczyć na argumenty.
  • Odpowiedz