Wpis z mikrobloga

Strzałeczka, Mireczki!

Słyszeliśmy, że tęskniliście za oryginalnym smakiem? No to pyk - mówicie i macie - Wasz ulubiony smak is back!

Pierwsza sprawa wyjaśniona, to przechodzimy do sedna: jako, że jesteśmy tutaj zupełnie nowi, czy jak mówicie ZIELONI (), przygotowaliśmy dla Was na dzień dobry #rozdajo!

Co można zgarnąć? Jedyną taką #ps4pro w prawilnej wersji Mountain Dew i zapas naszego pićka, żeby nie grać na sucho!

Jak zdobyć nagrodę? Napiszcie na swoim mikroblogu, dlaczego jara Was powrót oryginalnego smaku Mountain Dew i oznaczcie wpis tagiem #konkursmd, bo bez niego Wasza odpowiedź się nie liczy.

Żeby wszystko było legitnie, tutaj macie regulamin. Autor najlepszego wpisu zgarnie konsolkę i 16 puszek naszego napoju, a pozostałe 200 osób nagrodzimy orzeźwiającą nagrodą pocieszenia: pakietem 4 puszek.

Na odpowiedzi czekamy do 23:59 31.07.19 r., a wyniki podamy 05.08 o 15:00.

A i najważniejsze: zielonki biorą udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Start!

#konkursmd
  • 159
  • Odpowiedz
@MountainDewPolska: #konkursmd
Nie wiem czy się jaram nowym starym smakiem. Będę się jarał jeżeli faktycznie okaże się, że "mamy back to back". Kiedyś MountainDew był moim ulubionym napojem, dziś go już w ogóle nie kupuję, zobaczymy, może znowu wskoczy na podium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MountainDewPolska: czy planujecie przywrócić wersję 0kcal? Ostatnio szukalem w sklepach i wszedzie normalne wersje :/ Ze wzgledu na sportowy tryb zycia pije tylko cole zero / pepsi max a od czasu do czasu chcialbym wypic tez maupen dju i nie moge
  • Odpowiedz
a jakaś szansa na mountaindew zero/diet?

@rhqq: Przecież ostatnio w Polsce było tylko to gówno. Kiedyś uwielbiałem MD a od słodzików od razu zbiera mnie na wymioty. Natomiast prezes stwierdził, że wie lepiej czego chcą konsumenci i wycofali nawet pośrednie wersje słodzone syropem glukozowo-fruktozowym, które teraz, łaskawie wróciły po roku.

@MountainDewPolska: A oryginalny smak to tylko ten z cukrem. Czy rzeczywiście powróci MD słodzony cukrem?
  • Odpowiedz
@sheeple: wiesz, mając do wyboru okropną cole zero, ujdzie-jako-tako pepsi max i jakieś okazjonalne rzeczy typu oshee zero to całkiem bym się nie obraził za zmianę klimatów. a to, że dorabiasz filozofię do słodzików, to nie mój problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
że dorabiasz filozofię do słodzików,

@rhqq: Nic nie dorabiam. Po prostu naprawdę lubiłem smak MD. Natomiast, co do słodzików może większość ludzi nie czuje różnicy a niektórzy, tak jak ty je lubi ale ja np. mam totalną awersję. Nie miałbym nic przeciwko, jeśli współistniały nawet 3 wersje: diet (słodziki), ekonomiczna (syrop), premium (cukier) - ale tutaj prezes autorytarnie wycofał oryginalny smak-legendę a teraz po roku robią to samo, tylko w drugą
  • Odpowiedz