Wpis z mikrobloga

Schemat do porzygu.
Różowa
Wiek około 30tki
Życiowe osiągnięcia - wyjazd ze wsi do Warszawy, studia, praca w młodym dynamicznym zespole za 2500 pln i kartę benefit.
Pasje - podróże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Status mieszkaniowy - od 10 lat ten sam, w dalszym ciągu wynajmuje pokój w mieszkaniu z innymi psiapsiami w podobnym wieku + wspólne koty.
Weekendy - winko z psiapsiami, filmy dla debili, imprezki w klubach, latem plenerki nad Wisłą.
Samochód - brak.
Stan oszczędności - zero
Doświadczenie w związkach z mężczyznami mniejsze niz doświadczenia z nimi w łóżku.
Dlaczego jest starą panną? - Dziś prawdziwych mężczyzn juz nie ma! Jej byli to same dupki. Za bardzo poświęcała się innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mniemanie o sobie - zasługuję na wszystko co najlepszę! Facet powinien być 1.)... 2.)... 3.).... i tak dalej i tak dalej

#logikarozowychpaskow #p0lka #heheszki #bekazpodludzi
  • 169
@janeeyrie: o #!$%@? ale hihłem xD
Wy to sobie serio potraficie zakrzywiać rzeczywistość byle wygodniej było.
No to Ci powiem kim jest realnie dziewczyna z opisu.
30 letnią panną, która nie ma mieszkania, oszczędności ani perspektyw na stworzenie poważnego zwiazku z ogarniętym kolesiem, bo ogarnięci nie biorą sobie na garba rozjechanej 30tki z korpo, która najlepsze lata młodości przebalowała z równie #!$%@? koleżankami, dając dupy za darmo innym typom, którzy też
@Ekspert_z_NASA: No tak, znam teorię wykopu, że ogarnięci faceci spotykają się maks ze studentkami (najchętniej licealistkami), bo potem to kobiety są za stare. Tyle że ja studentką też kiedyś byłam i wiem jak do tego dziewczyny podchodzą, żadna normalna 20-paro-latka nie będzie się zadawać z 30-letnim starym grzybem. Sam tutaj zakrzywiasz rzeczywistość. Ludzie dobierając się w pary na ogół wybierają osoby w swoim wieku, maksymalnie kilka lat różnicy. Odejdź sprzed komputera
@janeeyrie bardziej OP chodzi o to że wartościowi ludzie często tworzą poważne związki i mają już jakoś ułożone życie na znosnym poziomie w młodszym wieku. Bo tak naprawdę taka 30 latka jak w opisie jest dokładnie w tym samym punkcie co 20+ latka czyli gdzieś te 10 lat przeciekly jej przez palce i w zasadzie gówno się zmieniło w jej życiu xd po za wiekiem kota, psiolek i być może najmowanego pokoju
@janeeyrie:
20 paro latka
30 letnim starym grzybem
xD
To jest właśnie wasze #!$%@?. Wam sie wydaje, że 20 paro latka to jest młódka jakaś i ma na wszystko czas.
Ogarnięte młode dziewczyny wiążą się z kilka lat starszymi facetami, bo wiedzą, że z takim można budować stabilne relacje.
Nie potrzebują biegać z nieogarnietymi rówieśnikami, bo to zmarnowany czas i potencjał młodości.
To jest właśnie dojrzałość, która objawia sie u niektórych
@Ekspert_z_NASA: oho. Czyli jak do 30-tki nie będę miała bachora i obrączki na palcu, to będzie takie uuu, niemieszczące się w schemacie porządnej kobiety. Kończę studia, mam pracę, wróciłam w rodzinne strony. Nie wiem, po co mam na razie robić oszczędności, skoro, zaczynając w pracy z pozycji juniora, kasę przeznaczam na dalszą edukację, kursy, szkolenia, tak, podróże na moją kieszeń. Inwestuję w siebie. I nadal mimo wieku nie oglądam się za