Wpis z mikrobloga

@ButtHurtAlert jeszcze gorszy maja sarny. Kiedyś całe stado saren przebiegało przez drogę, a że wiem że to głupie zwierzę, to zatrzymałem samochód, tak że auto po prostu stało. Sarny biegał jak #!$%@? a jedną z nich wpadła prosto w bok auta. Auta które stało w miejscu ( ͠° °)
  • Odpowiedz
Czy ja mógłbym przejechać przez #podlasie ?


@ameliniowyguzik: Po pierwsze, mówi się: czy wolno dla mnie przejechać przez Podlasie.
Po drugie: widzi pan przecież, że tyłem stoję? Zaraz zmienię sygnał i stanę bokiem, wtedy pan sobie przejedzie.
  • Odpowiedz
@ameliniowyguzik: Moja rodzina sprzed 100 lat mieszkała w tamtych okolicach, jak byś nazwał kogoś z nich podlasiakiem to byś dostał lepe ;)
A tak na serio, to prawdziwe Podlasie zaczyna się 50 km na wschód, to jest Mazowsze.
Na Podlasiu ludzie mówią inaczej niż tutaj. Dialekt północnomazowiecki, taki jak w Ostrołęce lub Ciechanowie.
Tak samo Sokołów Podlaski i Radom są w Mazowieckim chociaż nigdy nie były Mazowszem, a w Śląskim mniej
  • Odpowiedz
To może być zasadzka. Tubylcy pewnie czekają w krzakach aby bronić swojej ojczyzny najnowocześniejszym uzbrojeniem - dzidami.
  • Odpowiedz