Wpis z mikrobloga

@tell_me_more nie będę stawiał się po żadnej stronie bo uważam że jedni są warci drugich ale rzucanie słoikami z farbą to domena lewicy. Dodaj jeszcze ostatni pomysł ich kolegów z zagranicy z milk shake. ^^
@Herostrates94 miałem ci nie odpisywać bo mnie obraziłeś wychodząc na frustrata ale to zrobie. Jedni to grupa nienawidząca zmian nie chcąca ideologi LGBT wprowadzanej na siłę i reagująca agresją na każde zmiany w ich wartościach. Druga strona to frustraci którzy nie potrafią sie odnaleźć w życiu a których łączy tylko walka z jakimiś wymyślonym wrogiem a to z Kościołem a to z faszystami, zawsze coś się znajdzie jako powód do prowokacji by
@tell_me_more co ty #!$%@? xD twoja logika mnie przeraża jeżeli tak myśli twoja grupa to mam nadzieję że wreszcie pójdziecie siedzieć zanim kogoś zamordujecie. Jeżeli to twoje pomysły to nie pisz lepiej takich głupot bo obrażasz ludzi o tych samych poglądach co ty.
@Nerax123: to twoja logika zastosowana w drugą stronę. Wg mnie wyczyny antify w USA nijak nie usprawiedliwiają wyczynów nacjonalistów w Polsce, ani wyczyny islamistów w Czeczenii nie usprawiedliwiałyby mordowania narodowców w Polsce.

Natomiast wg ciebie ludzie pokojowo maszerujący na legalnym marszu są tyle samo warci co kibole rzucający kamieniami i bijący ich.

To jest efekt skrajnego zakłamania. Żal mi cię.
@tell_me_more z jakiegoś powodu ich biją. Jeżeli obie grupy już wcześniej wykazywały sie skrajnie agresją to to nie znika. Jak byś mi sprzedał liścia rozdzielili by nas odrazu a następnie szedł po ulicy i witał się ze wszystkimi grając dobrego to gdy trafił byś na mnie prawdopodobnie byś dostał. Bo agresja sie kumuluje to przykład oczywiście. Ale staram się pokazać ci jak działa ten mechanizm najprościej jak się da.
z jakiegoś powodu ich biją


@Nerax123: ten powód nazywa się homofobia.

Jeżeli obie grupy już wcześniej wykazywały sie skrajnie agresją to to nie znika.


na jakimś marszu równości pobito narodowców? LGBT pobiło kogokolwiek? Byłeś kiedyś na marszu równości? Ja byłem w Lublinie i wyglądało to tak - kilka tysięcy tęczowych szło sobie kulturalnie, śpiewało, grało na bębnach. A dookoła stali narodowcy, rzucali petardami, krzyczeli "#!$%@?ć" i podobne hasła.

Gdzie tu widzisz