Wpis z mikrobloga

Prawie bym zapomniała opowiedzieć fajną historię z dzisiaj. Wynajmuję pokój w mieszkaniu z innymi. Ja mam swój własny, a na mieszkaniu są jeszcze 3 osoby.

Do takiego jednego chłopaka często wpada jakaś dziewczyna na noc. Zawsze jest inna i zawsze to są pierwsze strzały, bo często słyszę jak rozmawiają robiąc romantyczną kolację to są to pytania o to co robisz na codzień, jakie masz hobby, co lubisz jeść.
No nie mnie oceniać, każdy żyje jak chce xD

Wczoraj była bardzo ładna laska. Poznałam ja, bo się spotkaliśmy w kuchni. Nawet nie zarejestrowałam jej imienia, bo tu co chwilę jakaś nowa foczka się pojawia.

Dzisiaj rano szykowałam się do wyjścia, wymyłam włosy, buzię, ząbki. Wyszłam z łazienki dosłownie na chwilę, bo zapomniałam suszarki. A tu mi czmychneła tinderówka do kibla. Musiała się gdzieś skubana czaić i tylko czekała aż wyjdę.
Poczekałam chwilę i wyszła. Mijałam się z nią w korytarzu, już nie wyglądała tak ładnie bez tego makijażu. Weszłam do łazienki i poczułam srogi zapach kupsztala.
No dobra tam, różnie to bywa w tym życiu, otworzyłam okno.

Wysuszyłam włosy i kichnęłam parę razy, bo często tak mam jak mam głowę między nogami ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wzięłam papier, wysmarkałam się i chciałam spuścić w kiblu. Podnoszę klape, a tam kupsko.
Zdziwiłam się, bo słyszałam spuszczaną wodę. Musiała chyba walnąć potężnego kloca, skoro się nie spuścił. Mało tego, jak spłukałam swoje smarki i kupa też poleciała to został duży ślad.
Kupa to niby ludzka rzecz, ale tak sobie porównałam obraz tej kupy i wczorajszego jej wyglądu - czerwona szminka, obcisła kiecka i wychodzący niewinnie stanik zza sukienki. Do tego pofalowane włosy i zapach perfum.
No nie wiem. Jakbym była w gościach to bym pilnowała tego, czy czasem nie zostawiam syfu.
W sumie to ja nawet u siebie sprawdzam, czy wszystko ok.
No, ale dobra tam. Szkoda kurczę, że mój współlokator nie trafił na taka bombę. Ona pewnie mu powiedziała słodkim głosikiem 'Hihihi muszę iść siku hihihi'. A tu taka petarda.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 50
@konsumatumest Jak lubi anala to wali kupsztala. Prosta matematyka. Gdyby nie miała ciśnienia to by nie zasrała kibla. Pewnie nie miała pojęcia że jeszcze po niej wejdziesz, a jakbyś wyszła z mieszkania i #!$%@? kibel odkryłby Twój współlokator to zasugerowałaby mu że to Ty albo inny homemate.