Wpis z mikrobloga

TL;DR: szukam stałej ekipy do #!$%@? w gierki

Jak w dzisiejszych czasach znaleźć stałą ekipę do grania? Kiedyś wbijało się na jakiś serwer (czy to danej gry, czy IRC), zazwyczaj były tam zawsze te same osoby, jeżeli odpowiadała ci atmosfera to wbijałeś tam częściej i powoli stawałeś się częścią tej małej społeczności. A dzisiaj?
Próbowałem na publicznych discordach - jakieś zbieranie punktów jak na Orlenie i góra 3 aktywne osoby na kanale typu "pogaduchy" (mimo kilkuset online)
Próbowałem na /r/gamerpals, ale jak nie jesteś różowym paskiem to twój post od razu ginie w dziesiątkach podobnych, a ludzie z innych postów i tak nie akceptują zaproszeń do znajomków ¯\_(ツ)_/¯

Dlatego stwierdziłem, że nie mam nic do stracenia i napiszę na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam chyba większość popularnych obecnie tytułów online - PUBG, KF2, Destiny 2, Warframe, CSGO, Overwatch, Apex, Vermintide 2, Risk of Rain 2, Borderlands 2, Hunt Showdown, LoL+TFT i w #!$%@? innych (podeślę Steam na PW jak trzeba). W niektóre grałem więcej, w niektóre mniej, więc w niektóre jestem mniej #!$%@? a w niektóre bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie mogę grać we wszystko, odpadają w sumie tylko gry typu Rust i MMORPGi, bo niestety aż tyle czasu na granie nie mam ()

Ktoś chętny do zebrania się albo szuka kogoś, bo "zawsze brakuje jednego" do pełnego składu? (òóˇ)

#gry #grajzwykopem #pcmasterrace
  • 9
@ja_tylko_po_recepte: kiedyś dało się znaleźć łatwo ekipę do gry, bo grało się w jeden tytuł, a nie żonglowało nimi co parę dni, więc teraz najprościej ekipę znaleźć w jakimś tytule co ma już trochę za sobą a i jest w miarę przyszłościowy, więc głównie MMO, z tego co wypisałeś najbardziej pasuje Destiny 2.