Wpis z mikrobloga

@cieliczka: Ale to niezbyt rozsądne porównanie. Miasto to wyspa ciepła, a Warszawa, mimo, że wieś, to przez ostatnie 50 lat trochę się rozbudowała. Znacznie lepsze byłoby porównanie lokacji, która się nie zmieniła np. stacja meteo na Śnieżce.
  • Odpowiedz
@szczur_z_rur:

W jaki sposób Rosjanie majstrowali z pogodą?


Wiadrami zrzucali chemtrailsy. Iwanowi wiadro się wymskło i spadło @lavinka na głowę. Od tej pory ma ona różne odpały włącznie z twierdzeniem, że ataki atomowe na Hiroszimę i Nagasaki to fejk.

@lavinka:

Podaj temperatury z lat 60 i 50. W latach 70 i 80 ruskie majstrowali z pogodą i było chłodniej niż zwykle


https://meteomodel.pl/dane/srednie-miesieczne/?imgwid=350190566∥=tm&max_empty=2
  • Odpowiedz
@lavinka:

Ale z Ciebie szurowa panna. Rozganiają do tej pory, to raz. Wpływali w ten sposób (albo i nie, bo tak naprawdę rzadko im się udawało) na pogodę, a nie klimat.
  • Odpowiedz
@lavinka: UchowaŁAM się gdzieś indziej niż pod foliową czapą ¯\_(ツ)_/¯
Jednorazowe rozganianie chmur przed defiladą jest czymś całkowicie innym niż manipulacja przy klimacie (która jest praktycznie niemożliwa).
Chyba, że @jazuu ma rację, bo te ruskie lodówy to był sprzęt niesamowity xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aster1981: Ja wierzę, że była bomba atomowa nad Hiroszimą. Tylko przytoczyłam teorię spiskową. A co do ruskich, to sami się przyznali, więc nie wiem o co ci chodzi. Majstrowali z pogodą i wybuchali dużo atomówek, to logiczne że wpływali na klimat. Skoro głupi komin wpływa na klimat, to atomówka nie? No pewnie.
  • Odpowiedz